10 фактів про порнографію

513

Порнографія надзвичайно поширена. Навіть коли її забороняли, жорстоко караючи за порушення, все одно порнографія якимось чарівним чином поширювалася як звичайне порнографічне лист, то у вигляді гральних карт, то ще якось. Зараз і ховатися не потрібно — можна знімати порнографічні фільми або серію фото прямо на вулиці, і навряд чи хтось буде обурюватися. Незважаючи на поширеність самої порнографії, деякі факти про неї невідомі широкій публіці :

10. Порно-індустрія почала розвиватися за часів королеви Вікторії

Власне кажучи, саме Англію можна назвати родоначальницею порно-індустрії. Вся справа в тому, що в Англії часів королеви Вікторії були прийняті надзвичайно суворі закони щодо поведінки чоловіків і жінок, оголена натура була взагалі заборонена. Найцікавіше — це те, що на фотографії закони не поширювалися, і тому фото із зображеннями оголених людей стали поширюватися зі швидкістю світла.

До речі, оголені античні статуї, знайдені під час розкопок Помпеї, були приховані в спеціальному секретному музеї, щоб не допустити демонстрацію оголеної натури.

9. «Суворі» Австралійські закони

Незважаючи на те, що Австралія — демократична держава, в цій країні заборонено продавати будь-які порнографічні матеріали (як і здавати їх в оренду, розповсюджувати будь-яким іншим способом). Закон має силу у всіх штатах, крім двох. Саме ці два штати стали средосточием австралійської порно-індустрії, і всі австралійські компанії, так або інакше пов’язані з категорією ХХХ, зареєстровані і працюють саме тут.

8. Війна форматів

Порноіндустрія — надзвичайно розвинена сфера, і тут крутяться мільярди доларів. Саме тому порномагнаты можуть впливати навіть на результати «війни форматів», вибираючи найбільш вигідний для себе формат запису відео. Наприклад, формат VHS, нині забутий, переміг саме завдяки тому, що був найбільш зручний для запису порнографії.

Прибутку, видобувні порномагнатами, більш значні, ніж об’єднані доходи всіх професійних футбольних, бейсбольних і баскетбольних клубів.

7. Порнографія призводить до насильства?

Насправді це не так. Вже давно влади з’ясували, що в країнах, де відкрито доступ до порнографічним матеріалом, найбільш низький рівень злочинів, пов’язаних з сексом. Як приклад звичайно наводять Японію — після того, як порнографію в цій країні дозволили, рівень «сексуальних злочинів значно знизився.

6. Звикання до порнографії

Дійсно, психологи стверджують, що люди, які надмірно захоплюються переглядом порнофільмів, поступово вже не можуть без них жити. Такі «щасливчики» втрачають смак до звичайного сексу, і відчувають себе не в своїй тарілці, не подивившись улюблений порнофільм.

5. Величезні прибутки порнозірок

Дійсно, порнозірки багаті — але тільки «зірки». Звичайні порноактори і порноактриси отримують за одноразову «роботу» від $50 до $1500. Цікаво, що жінки-порноактриси часто отримують більше грошей, ніж чоловіки-порноактори. До речі, найбільш відомою і багатою порнозіркою є Дженна Джеймсон, яка не так давно продала власний клуб компанії Playboy. Вартість клубу оцінюється в $30 мільйонів.

4. Порноактером може стати кожен

Якщо ви чоловік, і бажаєте почати кар’єру порнозірки, то краще забути про це. Насправді успішно пройти проби на порноактора дуже складно, і шанси мікроскопічно малі. Щоправда, йдеться лише про традиційному порно, а ось порноактори-геї не просто затребувані, а дуже затребувані.

Великий шанс стати порноактером є також у тих чоловіків, хто приводить з собою симпатичну дівчину, яка теж бажає знятися в порно, і каже, що без свого партнера зніматися не буде.

3. Постояльці готелів — любителі порно

За статистикою, 50% постояльців готелів дивляться по ТБ порнографію. У деяких країнах порноканали заборонені, але власники готелів постійно щось вигадують для того, щоб обійти незручний закон.

2. Інтернет допомагає порноіндустрії

На момент написання даного поста кількість порносайтів досягає числа в 4,2 мільйона. Це приблизно 370 мільйонів сторінок порнографії. Кожен день пошукові машини отримують близько 68 мільйонів запитів порнографії, а по Мережі розходиться близько 2,5 мільярдів спам-повідомлень з пропозиціями сексу або порно-матеріалів.

1. Прогрес на благо акторів

На зорі порноіндустрії виробникам порнофільмів доводилося наймати дівчат, які постійно тримали порноакторів «в тонусі», не даючи зірвати зйомку. Зараз потреба в таких «співробітниць» відпала, оскільки з’явилися препарати типу віагри і цифрові камери з програмами обробки відео, що дозволяють проводити будь-які маніпуляції з відео-потоком.