10 обовязкових додатків до Firefox 3 для будь-якого інтернетчика

238

Отже, почнемо:

1. Adblock Plus — незамінна штука для всіх тих, хто втомився від величезної кількості реклами в інтернеті. Проста в установці (як і всі доповнення) та експлуатації. Також до неї вже настругано кілька фільтрів. І останнє — програма російською мовою.

2. Flashblock — ту рекламу, що не зловив Adblock, заблокує це додаток. Також російською мовою.

3. Sxipper — навчається заповнювач форм (наприклад, при реєстрації на сайті). Також запам’ятовує ваші паролі, підтримує OpenID логіни. Незамінна річ в господарстві. Поки тільки англійською, але розібратися можна без проблем.

4. DownThemAll! — звичайний «вантажник» файлів. Відмінно заміняє стандартний. Русифікований.

5. Foxmarks Bookmark Synchronizer — аддон, синхронізуючий ваші закладки та паролі. Життєво необхідний для тих, у кого кілька комп’ютерів з Firefox. Російською.

6. FireFTP — ФТП клієнт. Зручний і невибагливий. На жаль поки тільки на англ.

7. WOT — Інтернет — цензор. Оповіщає вас про сайтах з низьким рейтингом, небезпечних і т.і. Рейтинг выводитсясамими користувачами. Переведений на великий і могутній.

8. Google Toolbar for FireFox/ Яндекс.бар — банальні панелі інструментів. В залежності від уподобань, вибирайте будь-який. Особисто у мене стоять обидва, але лише з увімкненими важливими для мене функціями. Обидві панелі російською.

9. Read it Later — незамінний аддон для тих, хто часто серферит. За допомогою неї можна додати будь-яке посилання в спеціальну папку і пізніше до неї повернуться і подумати, чи потрібна ця посилання в «вибраному». Переведена На російську приблизно 50/50.

10. Undo Closed Tabs Button — невелике доповнення, відновлюючий закриті раніше закладки. Економить багато нервів і рухів. Русифікована.