10 порад по поліпшенню трафіку на блог

333

Більшість блогерів і веб-майстрів, знаходяться в безнадійному пошуку способів залучення нових читачів та відвідувачів на блог.
Ось кілька дуже простих порад, які можуть бути використані для поліпшення трафіку на блог.

1. Використовуйте свіжий дизайн.
Якщо ваш блог виглядає брудним, неохайним, неорганізованим, важким для навігації, колірна гамма блогу напружує очі, то на такий блог дуже важко привести відвідувачів. Єдине, що в цьому випадку допоможе, так це використання нового макета для блогу, а найголовніше зручну панель навігації.

2. Створюйте креативний контент.
Деякі люди стверджують, що потрібно писати пости кожен день. Але це не зовсім правильно. Особисто моя думка, що краще написати один добре написаний і корисний пост раз на тиждень, ніж забивати блог кожен день не кому непотрібними безглуздими постами.

3. Гостьові пости.
Якщо у вас є можливість написати такий гостьовий пост у кого на блозі. Це тільки плюс для вас, а так само вашого блогу. Це великий шанс, який не потрібно упускати і відмовлятися від нього. Такий пост, приверне нових відвідувачів на ваш блог, які може і залишаться у вас як і відвідувачі так і передплатники.

4. Відповідайте на коментарі і пошту.
Спілкування з вашими відвідувачами, це величезний внесок у те, що називається довірою між вашими відвідувачами і вами. Люди люблять відвідувати блоги, де автор є чуйним і інтерактивним людиною. Так само поставте собі мету, завжди позитивно відгукуватися на різні зауваження, які відвідувачі залишають на вашому блозі.

5. Коментуйте інші блоги.
99.9% блогів мають поле, де можна ввести адресу блогу, коли залишаєте коментар. Таким чином, якщо ваш коментар пройшов модерацію, і несе в собі корисність, люди можуть натиснути посилання на яку ви ввели в поле адреса блогу, і перейти до вас на блозі.

6.Розвивайте стосунки з іншими блогерами.
Будуйте дружні відносини з іншими блогерами, коментуйте їх блоги, запропонуйте їм обмін посиланнями, а так само іноді згадуйте їх на своєму блозі.

7. Перечитуйте і редагуйте ваші пости перед публікацією.
Витратьте ще 5-7 хвилин, що б перечитати написану вами статтю ще раз. Посади із граматичними помилками, відволікають ваших читачів, і не дають їм зосередитися на самій статті. Як правило рясне кількість помилок у ваших постах, руйнує довіру ваших читачів до вас.

8. Ваші читачі, повинні почувати себе на блозі як вдома.
Навіть якщо ви отримаєте негативні коментарі та висловлювання в вашу сторону або до вашої запису. Ви повинні спокійно і творчо ставитися до такої критики. Люди можуть не погоджуватися з вашою позицією. Ні коли не хаміть їм, і навіть не натякайте, на те, що це вони у вас в гостях.

9. Яскраві назви постів.
Пости з яскравими, творчими назвами отримують набагато більше трафіку, ніж нудні повторювані або запозичені від куди небудь заголовки. Велика частина відвідувачів, буде побіжно пробегаться по заголовках ваших постів. Ваш заголовок повинен залучити і зацікавити їх, але якщо такого заголовка не буде, то і відвідувач покине блозі.

10. Використовуйте зображення у ваших постах.
Про цьому пункті я думаю, що знають багато. Але як говоритися повторення-мати навчання. Так що не забувайте розбавляти ваші пости різними картинками, за змістом придатними до теми статті.

І підводячи риску під усім написаним тут, хочу сказати одне: любіть свій блог, намагайтеся робити все, що б на ньому було цікаво знаходиться, легко пересуватися по ньому, ну і так само цікаво і корисно читати статті. І тоді трафік у вигляді відвідувачів, а так само передплатників прийде на ваш блог.

А, як ви залучаєте нових відвідувачів на свій блог ?
Дуже хотілося б знати.