10 порад щодо купівлі посилань

425

Одним з методів просування блогу є покупка посилань. Багато блогери витрачають величезні кошти на закупівлю посилань на свої проекти, що б отримати як можна більше посилального ваги в очах пошукових систем. Як багато говорять і пишуть, посилальне це наше все!

Чим більше на вас посилаються, тим краще ваші позиції і пошукова видача по тому чи іншому ключовому слову. І так, не важливо з якою системою посилань ви працюєте, дуже важливо звідки виходять на вас посилання, хто ті донори які посилаються на вас і на скільки вони релевантні до вас. Сьогодні поговоримо про те як правильно купувати посилання на ваші СДЛ .

1. Різні анкор для посилань.

Дуже важливо використовувати різні анкор для посилань, що б більше користі від них. Якщо будете постійно писати скрізь один і той же посилальний текст, пошуковики просто будуть склеювати такий текст і користі не буде жодної.

Наприклад: просуваємо ключове слово “дизайн”

Мій блог про #дизайні# і всім, що з ним пов’язано

Креативний #дизайн# від кращих веб студій

Блог і його #дизайн#, це половина вашого успіху

[adsense]

 2. Тематика.

Одним з важливих умова щодо купівлі посилань з різних сайтів це відповідність тематики. Посилання будуть мати більшу вагу, якщо вона виходить від сайту схожої тематики.

Якщо у вас сайт наприклад продуктах iphone, то ідеальними донорами для вас будуть сайти такої ж тематики. Сюди найкраще підійдуть сайти, блоги пишуть про програми для айфона, іграх на айфони та інше.

 3. Розташування посилань.

При купівлі посилань на ваш СДЛ, звертайте увагу, де будуть розміщуватися посилання. Намагайтеся обмежувати покупку посилань з сайтів, які розміщують посилання в одному місці або в підвалі. Кращим варіантом є покупка посилань в постах. І найоптимальнішим варіантом є розміщення посилання в середині посту. Саме так для пошукачів такі посилання будуть виглядати набагато природніше, ніж просто посилання в сайдбарі.

 4. Не поспішайте.

Припустимо, у вас зараз є бюджету за закупівлю посилань і ви дуже хочете його витратити. Але не треба поспішати і за один день, витратити всі кошти. Розтягніть таку покупку на кілька днів, а ще краще на тиждень або більше.

Купуйте кожен день на примір по 15 посилань на ваш блог через день. Такий поступовий приріст посилальної маси, не буде виглядати підозрілим в очах пошукових систем. Особливо це дуже підходить молодим блогах.

[adsense]

 5. Посилання з різних сайтів.

Ставитесь дуже ретельно до вибору донора. Вони повинні відрізнятися за якістю і якістю, а так само показниками. Пр, тіц з таких донорів обов’язково повинен бути різним. Не женіться тільки за сайтами, з високими показниками. Але і нульові донори нам не підходять.

 6. Уникайте покупки посилань з сітки сайтів.

Як правило сітка сайтів буде сидіти на одному і тому ж хостингу і що ще гірше під одним і тим же IP. Перевіряйте добре донорів перш ніж купити сотню іншу посилань.

 7. Внутрішні сторінки.

Непотрібно нехтувати покупкою посилань на внутрішні сторінки. Обов’язково прокачуйте і сторінки з архіву, вони ж внутрішні сторінки. Як анкора, можете використовувати назву постів. Не витрачайте весь ваш бюджет тільки на морду блогу.

 8. Вічні посилання.

Купуйте тільки вічні посилання. Купили і забули. Не витрачайте гроші на тимчасові посилання, типу на місяць або до закінчення конкурсу або естафети. Зараз в мережі постійно проходять різні конкурси і вебмастера, що б просунути свої проекти і отримати посилальне, часто звертаються до інших блогерів з проханням поставити посилання на приклад до кінця конкурсу. Це не є добре. Якщо посилання, так на завжди.

 9. Хто ваші сусіди?

Не поспішайте платити гроші і купувати десятки посилань з сайтів яких ви самі не бачили в очі. Витратьте не багато часу, що б переглянути донорів і проаналізувати посилання, які там знаходяться.

Може вийти дуже погано якщо на якомусь сайті ваш анкор #дизайн#, буде сусідити з такими посиланнями типу: глибокі глотки, секс, порно.

Буде не логічно, а в особливості і для пошуковиків, коли посилання на #дизайн#, буде оточена адалтом типу елітних повій Москви.

Так що не поспішайте витрачати гроші, обов’язково дивіться і перевіряйте сайти на яких збираєтеся купувати посилання.

 10. Другорядні фактори.

Багато вебмастера при купівлі посилань на свої проекти дивляться ще й на такі чинники:

  • Вік домену, чим старше тим краще
  • Алекса ранк
  • Постійно оновлюваний контент на сайті
  • Відвідуваність

Напевно на цьому все, хоча може то я і забув вказати. Якщо так, то не соромтеся і пишіть в коментарях до посту

[adsense]