1000$ за ідею

211


[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/11/19/1000-za-idea/]
У блогосфері постійно відбуваються різні марафони, естафети та конкурси. Конкурси на відміну від усього перерахованого, можуть принести щасливчикам зайняли перше місце хороші гроші. Звичайно ж, коли мова йде про конкурси з хорошими призовими.

От і Андрій Гусаров, вирішив не відставати від всіх і прийняв рішення провести свій конкурс. Але на відміну від всіх інших конкурсів, ціна за перемогу буде дорівнює 1000$. Найцікавіше, що на відміну від всіх інших блогерів, які проводять такі грошові конкурси, Андрій сам спонсорує всю цю затію. Ні яких рекламодавців, ні якого журі.

Але давайте все по порядку…

15.11.10 Андрій Гусаров запускає і починає піарити свій конкурс під назвою “Стартап з Гусаровим” – конкурс з призовим фондом 1000$ . Метою конкурсу є отримати від вас ідею для стартапу за яку ви отримаєте пристойний грошовий приз.

Виходить, що ви продаєте свою ідею за 1000$. Для участі в конкурсі особливо багато не потрібно, все, що вам знадобиться так це: головне ідея і креативний підхід!

Тепер давайте пройдемося по всіх пунктах і розглянемо їх:

Перший пункт: тут все зрозуміло, це найголовніший пункт який і дозволить вам виграти або програти в конкурсі. Придумуєте ідею, публікуєте її і чекаєте поки Андрій вирішить «купити» її у вас чи ні.

Другий пункт: Андрій починає говорити вже на етапі зародження ідеї стартапу його монетизації. Не багато не зрозуміло, так як потрібно було описати, хто саме буде продумувати цей процес. Той хто придумує стартап і в ньому вже продумує його подальшу монетизацію. Або якщо Андрій «купить» ваш інтелектуальний товар і сам буде продумувати подальшу монетизацію проекту.

Третій пункт: Як я писав вище, Андрій сам спонсорує весь конкурс. Рекламодавців немає. Але і тут Андрій Гусаров, вирішив не багато «урізноманітнити» цю затію і замість посилань на рекламодавців, учасники конкурсу повинні поставити посилання на які вказав Андрій. Я звичайно розумію, що він повинен отримати хоч якийсь мінімум від усього цього на початковому етапі формування конкурсу. Але якщо ви бачили вже написаний пропозиції по стартапу, то посилання, які учасники ставили в кінці своїх робіт, не багато як би це сказати м’якше не в тему.

З одного боку, якщо б посилання були на якісь посади, або на сам блог Андрія, то це ще куди не йшло, але ні як не на його клієнтські сайти. Список яких ви можете подивитися тут.

Четвертий пункт: Так би Андрій не лазив і не шукав ваші ідеї на ваших блогах, ви повинні відписатися в коментарях до конкурсу, де і вкажіть посилання на вашу ідею.

П’ятий пункт: Конкурс, а так само остання дата подачі ваших ідей закінчується 12.01.2011

Шостий пункт: все просто, сподобалася ідея, Андрій зробить її огляд, у новому розділі, який відкриє під цей конкурс.

Сьомий пункт: до участі Запрошуються всі блоги, а не тільки СЕО блоги. Але тут не багато не стиковка, бо особисто я думаю, що аудиторія блогу Андрія і є ці самі Сеошників і далі їх блогів даний конкурс не піде. Навіть якщо робити анонси на різних форумах або соціалках, то все одно навряд чи дана акція дійде до блогерів пишуть на приклад про кішок і собак або про риболовлю.

Тепер про самому головному, сам призовий фонд поділений таким чином:

1 місце – 500$
2 місце – 250$
3 місце – 150$
4-5 місце – 50$

І так як висновок:
За ідею Андрій отримує тверду п’ятірку. Грубо кажучи Гусаров купує ваші ідеї за 1000$. На даний момент, якщо я не помиляюсь є 5 учасників.
Найцікавіше, що такого поняття як журі з великої кількості «популярних і авторитетних» блогерів не буде. Андрій сам буде оцінювати роботи і сам обере переможця.

Чому немає журі? Думаю, що б з них хтось після того, як прочитає конкурсні роботи, не перехопив ідею стартапу. А так Андрій Гусаров, буде єдиним хто прочитає ваші креативні ідеї.

Але найголовніше питання: Варто чи ваша ідея 1К$?
На одному відомому форумі відгуки були різні,
від:

Супер конкурс. Офигеть який приз. Беру участь однозначно!

до:

З хорошими продуманими ідеями (які вже в планах) брати участь не буду, бо така інтелектуальна власність коштує більше 1000 $ і вже тим більше її для публіки.
У конкурсі будуть тільки аматорські ідеї для стартапу, т. к. щось серйозне навряд чи хтось буде афішувати.

Єдине, що я хочу сказати, як мені здається, чому поки ще 5 учасників всього набралося. Все із за того, що багато хто думає, що як не крути і що не напиши все одно виграє якийсь топовий знаменитий блогер. Гроші ні як не отримає якийсь новачок і зовсім не відомий блогер. Саме ось це і позначається на бажання людей до участі в конкурсі.

Так, що на це скаже сам Андрій Гусаров?

Загалом, бажаю вам всім удачі, перемоги в конкурсі. Не бійтеся беріть участь. Але думайте чи варто ваша ідея 1000$.