11 швидких способів вбити ваш блог

237


Якщо раптом ви коли-небудь захочете вбити свій блог, для цього існує величезна кількість способів. Можна перестати писати в свій блог, можна різко змінити тематику блогу, що вб’є його.

Але є і ще 11 швидких способів, як можна вбити ваш блог.

1. Написання постів раз чи два в місяць: Це дуже швидкий спосіб вбити ваш блог. Зменшується активність відвідувань, а так же Гугл і Яндекс павуки менше заходять на блозі.

2. Гучні заголовки постів, насправді пустушки: Такі гучні заголовки, як правило, забезпечують приплив відвідувачів, але коли сам текст відрізняється від заголовка, люди швидко йдуть з блогу і більше намагаються не потрапляти на нього.

3. Копіпаст: найлегший спосіб убити блозі, це просто копіювати текст написаний кимось на свій блог. Даний спосіб принесе величезний успіх у вбивстві вашого блогу.

4. Жодної цінності: Пости написані просто ні про що, і не несуть жодної важливою та цінною інформацією для ваших відвідувачів, так само є вбивцею блогу. Пишіть такі пости, переконайтеся, що вони не несуть ні чого цінного, і ви побачите як повільно вмирає ваш блог.

5. Величезна кількість реклами та оголошень: Ще один хороший спосіб убити ваш блог, бомбити ваших читачів рекламою. Постійні спливаючі вікна, заклики клікнути на банер і оголошення, швидко змусять відвідувачів бігти з вашого блогу.

6. Друкарські помилки, помилки: Людині властиво помилятися. Ми всі робимо помилки (я, безумовно так само їх здійснював), але через мірне зловживання такого, призводить до смерті блогу. Продовжуючи писати з помилками, подавати не компетентну інформацію читачем, це бездарність.

7. Ігнорування коментаторів: Так само хороший спосіб. Коли люди прокоментували ваш пост, просто не відповідайте їм. Навіть можете запитати і їх у відповідь:
«А що ти робиш на моєму блозі?», або «Хто просив коментувати цей пост?». Після таких відповідей вашим відвідувачам, з задоволенням дивіться на загибель блогу.

8.Нудні пости: Що таке нудний пост? Це пост без життя, без переконань, без історії, без нових ідей, без гумору, без протиріч, без протилежних точок зору, без значення. Такий пост ваш читач читати не буде, так як він його змушує заснути перед монітором. І як результат ваш читач після таких постів, просто видалить ваш RSS-канал зі свого риадера.

9.Використовуйте заголовки постів, які ні чого не кажуть людям: При виборі заголовка для поста, вибирайте такий який нічого не скаже відвідувачам про самому пості. Нехай це буде розпливчастий заголовок. Таким чином теж можна вбити блозі.

10. Пишіть дуже довгі пости ( більш 4000 символів): Задайте жару вашим читачам, пишіть довгі пости, без цитат, без абзаців, без фотографій, абсолютно без нічого, просто текст. Не хвилюйтеся про читаності вашого тексту, а так само про тих, хто прийшов цей текст почитати. Не робіть текст простим, довго розповідайте про одне й те ж. І на цьому все, блог помер.

11. Напишіть про речі про які ви нічого не знаєте: Саме починаючи писати про те в чому ви не компетентні і про що не знають, швидко вб’є ваш блог. А якщо раптом з’явиться людина, яка почне вас поправляти і говорити,що ви не праві, просто зверніться до пункту 7.

Все у мене закінчилися ідеї, про те як вбити блозі.

А ви коли небудь вбивали свій блог? Поділіться способами як ви це робили.

Хоча, я впевнений, що ніхто не хоче вбивати свій блог, з цього не робіть тих помилок, які я описав тут!