15 + Корисних Firefox SEO інструментів для серйозних блогерів і веб-дизайнерів

268

Пошукова оптимізація або SEO це процес структурування ваших веб-сторінок, щоб пошукові системи могли досягти їх, читати і індексувати сторінки переводячи їх на більш високий рейтинг і, нарешті, принести вам більше трафіку на блог.

Отже, хто повинен забезпечити SEO для наших блогів, веб-дизайнери або ж самі блогери? Очевидно, SEO повинні робити веб-дизайнерам, а також і блогери. Чому я так сказав? Веб-дизайнери повинні розробити структури сторінки, так щоб сторінка могла легко читатися і індексуватися пошуковою системою, а блогери повинні переконатися, що стаття містить ключові слова, які справді можуть генерувати трафік на їх блозі.

Багатьма блогерами, рекомендується використовувати WordPress як блог-платформу. Чому? Тому що WordPress має багато відмінних плагінів для SEO.

Сьогодні, ми будемо розглядати 15 + Корисних Firefox SEO інструментів і розширень для блогерів. Веб-дизайнери, які можуть запустити блог теж потребують цих інструментів.

1. SEO for Firefox

SEO для Firefox, безумовно, самий потужний Firefox SEO плагін. Наприклад, вона показує PR, а так ве та іншу важливу інформацію з таких сайтів як, Technorati Links, Alexa Rank, Whois і т. д.

2. SeoQuake

Seoquake це сумісне з браузерами Mozilla Firefox розширення, призначене в першу чергу, для веб-майстрів, які мають справу з пошуковою оптимізацією та розкруткою інтернет — ресурсів. Воно дозволяє на льоту отримати значення багатьох параметрів, що характеризують популярність досліджуваного проекту в інтернеті.

3. SEO Link Analysis

Показує тексти анкорів зворотніх посилань на сайт. Хоча, як і Link Diagnosis, це розширення не може коректно відобразити тексти анкорів з кирилицею — з-за проблем з кодуваннями частина з них відображається кракозябрами. У браузері жодної кнопки цього розширення не з’являється. Коли наберете заповітний адресу сайту, зворотні посилання на який ви хочете подивитися, і потрапите на сторінку результатів, то не забудьте натиснути на «Inlinks» (Зовнішні посилання) (по дефолту буде активно Pages), інакше побачите проіндексовані сторінки шуканого сайту.

4. Rank Checker

Цей інструмент дає уявлення про популярність вашого сайту у користувачів і пошукових серверів. Показує скільки сторінок проіндексовано пошуковими машинами Google, MSN, Yahoo. Ранг вашого сайту в Alexa Ranking.

5. LinkDiagnosis Firefox Extension

Для того, щоб отримати детальну інформацію про беклинках вам лише потрібно ввести зацікавив вас URL і натиснути «Start». Після закінчення деякого часу система видасть статистику про те, які сторінки сайту найчастіше посилаються, з яким анкорним текстом і т. д.

6. Smart PageRank

Вводиться адреса вашого сайту, і система показує його PR. В принципі нічого особливого, але, на відміну від інших подібних сервісів, цей перевіряє PR на множині Датацентрів Гугла. Ще одна фіча, яку не можна не згадати це можливість отримати повідомлення на e-mail у разі зміни PageRank’а вашого сайту.

7. RankQuest SEO Toolbar

The RankQuest SEO Toolbar забезпечує доступ більш ніж до 30 засобів для оптимізації під пошукові системи. Після скачки і установки цієї програми, Ви зможете за допомогою одного або двох клацань миші проробляти всі операції, пов’язані з оптимізацією під пошукові системи (SEO). RankQuest SEO Toolbar є найпопулярнішою і широко використовуваною програмою для виконання всіх завдань для оптимізації під пошукові системи. Крім того, дана програма є найбільш бажаною панеллю інструментів для оптимізації під пошукові системи.

8. Quirk Search Status

Цей плагін забезпечує корисною інформацією, такий як Google PR, Alexa Rank, Compete Rank, mozRank, Whois, швидка посилання на robos.txt і sitemap.xml і т. д.

9. HTML Validator

Це розширення який додає можливість перевірки HTML коду в браузери Firefox і Mozilla.
Після встановлення розширення в статусбар додається нова іконка, яка змінюється з зеленої іконки при відсутності помилок на помаранчеву при наявності зауважень і на червону при наявності помилок. При наведенні мишки на іконку у віконці показується результат перевірки HTML коду. Детально інформацію про помилки можна побачити подивившись HTML код сторінки

10. SEOpen

Головне завдання цього розширення — за пару кліків надати розробнику або оптимізатору Інтернет-сайту повну інформацію про «якість» роботи. Так, вибравши в контекстному меню пункт SeOpen, можна швидко переглянути Page Rank сторінки, списки посилань на сторінку в різних пошукових системах або проаналізувати посилання. Цілком зручна утиліта, що дозволяє швидко дізнатися потрібну для подальшої роботи та аналізу інформацію.

11. Google Global Extension Firefox

Google Global Firefox розширення дозволяє користувачам переглядати Google результати пошуку по мірі їх появи практично в будь-якому місці на Землі.

12. Foxy SEO Tool

Foxy SEO Tool пропонує інструменти для пошукової оптимізації (SEO), веб-трафік і аналіз сторінок, для веб-майстрів.

13. Socialphile

Socialphile браузера Firefox допомагає користувачам зручний пошук на основі рейтингу кожного результату пошуку на сайтах соціальних новин. Це дозволяє користувачам відправляти результати пошуку безпосередньо на сайти соціальних мереж. В даний час підтримується тільки Socialphile Digg.com.

14. KGen

Firefox KGen (Keyword Generator), який по одному клацанню виведе список ключових слів на сторінці із зазначенням повторів, ваги, щільності. Окремі вкладки показують статистику, хмара ключових слів, який можна помістити в WordPress, теги, атрибути, пропущені слова і так далі.

15. Niche Watch Tool

Watch Tool дає кількість проіндексованих сторінок, входження ключового слова на сторінці, Page Rank, якір тощо

16. User Agent Switcher

Дозволяє міняти user agent браузера, прикидаючись іншим браузером — IE, Оперою або купою інших браузерів і не тільки браузерів. Корисно для деяких сайтів.

Читайте також:
17 Firefox плагінів для веб-дизайнерів і розробників
Отримуємо зворотні посилання з нульовим зусиллям.
4 способи підвищити комментируемость блогу.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі