19 важливих факторів перед запуском блогу

224

При запуску веб-сайту багато розробники часто забувають деякі важливі фактори, які слід розглянути, перш ніж запускати свій проект і показувати його громадськості. У цій статті розглядаються деякі важливі чинники, які багато хто забуває, в процесі створення проекту. Звичайно ж, потім у процесі функціонування сайту, все можна виправити. Але навіщо випускати сирий і не до кінця доопрацьований проект?

1. Favicon
Значок є формою брендингу. Це дозволяє користувачеві відрізняти ваш сайт від інших, особливо коли відкрито багато закладок в браузері. На мій погляд всі сайти повинні мати такі значки.
Розмістіть код фавикона між тегами :

{code type=html}{/code}

2. Опис і метадані

Пошуковики покладаються на ці дані і так само відображають ваш сайт при пошуку.

{code type=html}19 важливих факторів перед запуском блогу | Все про всіх{/code}

{code type=html}{/code}

{code type=html}{/code}

3. Вимкніть Index перегляд

Це часто забувається в процесі запуску веб-сайту. Покажчик перегляду дозволяє переглядати файли у вашому каталозі. Відвідувачі можуть бачити всі. Важливо пам’ятати, потрібно відключати індекс для кращої безпеки і для захисту ваших файлів.

4. Кросбраузерність

Це може бути великим головним болем для вас, але дуже важливо, щоб ваш сайт правильно відображався в основних браузерах. Я думаю у вас немає особливого бажання, що багато хто з ваших відвідувачів не могли нормально пересуватися по вашому сайту або блогу

Часи розміщення кнопки в футері гласивших, що » для кращого перегляду використовуйте Firefox», давно пройшли.

5. Валідність сайту

Мета – це 100% правильності, але розумію, що такого може і не статися.

Така перевірка вашого веб-сайту вкаже на помилки, які ви, можливо, пропустили. Сервіс перевірки валідності W3C перевірить ваш HTML, CSS, RSS-код, і навіть непрацюючі посилання.

6. Карта сайту

Одна із сторінок сайту, аналогічна змісту книги. На карті сайту представлений (по украй мірі повинен бути представлений) повний перелік розділів, або всіх сторінок, наявних на сайті. Використовується як елемент навігації. Є стандартним елементом, що дозволяє підвищити якість інтерфейсу. Нерідко, заголовки сторінок служать посиланнями на ці сторінки. Карта сайту може принести користь будь-якого сайту. Вона не тільки корисна з точки зору гарної навігації, але і збільшує відвідуваність веб-сайту.

7. Повна оптимізація всього

Ви завжди повинні оптимізувати ваші CSS, HTML, JavaScript і зображення. Оптимізація ваших файлів дозволить скоротити час завантаження сайту і споживаної пропускної здатності.

8. Сторінка Error 404

За замовчуванням 404 сторінка марна для вашої аудиторії. Ви повинні налаштувати вашу сторінку 404 з посиланням на вашуглавную сторінку додати форму пошуку, що б швидше повернути забрів сюди відвідувача. Так само можна зробити таку сторінку більш креативною, благо в інтернеті є множетство прикладів таких сторінок.

9. Бекап файли

Завжди майте або на флешці або на харді вашого комп’ютера останню резервну копію вашого сайту. Тому, що в один прекрасний день ви можете втратити все. Думаю, що не потрібно згадувати історію про згорілий хостинг на Україні, тоді багато хто залишилися як і без сайтів, так і без бекапів, із за того, що тримали їх на сервері.

10. Перевірка функціональності

Після створення вашого сайту, він ідеально підходить для вас, але не інших.
Попросіть ваших знайомих, що б вони протестували ваш сайт, саме на функціонал. Нехай перевірять як їм меню навігації, додаткові віджети, форма підписки, та інше. Вислухайте їх пропозиції і побажання, і якщо потрібно то поміняйте функціонал.

11. Спостерігайте за трафіком

Установка коду Analytics допомагає вести статистику вашого сайту. Код відстежує щоденні відвідування, статистика браузерів, користувачів з розбивкою по країнах і багато іншого.

12. Роздруківка CSS

Якщо у вас є багато контенту на вашому сайті, користувачі можуть захотіти, роздрукувати деякі з статей. Для зручності важливо, створити лист для друку стилю.
Поставивши ось такий код, ви зробите ваш сайт ще більш дружнім для ваших відвідувачів:

{code type=html}{/code}

13. Політика сайту

Всі сайти повинні мати якусь політику по авторському праву, перевидання, і якщо ви рекламуєте продукти, вам необхідно повне розкриття інформації з вашим читачам. Ці правила допомагають захистити вас і ваших гостей.

14. Вкажіть контактну інформацію

Читачі часто хочуть бути залучені в життя вашого сайту. Вони будуть писати вам по електронній пошті про помилки, запитання та пропозиції. Але ще більш важливо, що інформація про вас допомагає завоювати довіру читачів, дозволяючи їм по електронній пошті з в’язатися з вами, якщо є на те потреба.

15. Передплата через RSS або по електронній пошті

Щоб допомогти зберегти вашу аудиторію на поминайте їм кожен раз про важливість підписки на ваш сайт. Розмістіть іконки підписки у самому видному місці, що б ваші читачі могли відразу побачити форму підписки. Так само корисно, написати статтю про те що таке RSS підписка і чому вона так важлива, а так само як цим всім користуватися.

16. Соціальний маркетинг

Після запуску вашого сайту робота не закінчується. Вам необхідно не лише продовжити його оновлення, але так само вам необхідно і просування вашого сайту в інтернеті.
Переконайтеся, що ви анонсируете ім’я вашого веб-сайту за деякими з основних соціальних мереж. Почніть з Twitter.

17. Контент сайту

Я вважаю, що у вас є принаймні 15 сторінок унікального контенту, перш ніж запускати веб-сайт.
Почніть з цього, але зупиняти на цьому і чекати не потрібно, тут же починайте писати нові статті, тієї тематики якої відповідає ваш сайт.

18. Перевірка вмісту

Читайте все, що ви пишете, кілька разів. Будуть помилки, які ви пропустили при читанні, які можуть помітити ваші відвідувачі.
Спробуйте додати різні елементи, такі як креативні заголовки, картинки, що б привернути увагу ваших відвідувачів, оскільки більшість користувачів просто переглядати контент, а не читають все це.

19. Додати ваш сайт в пошукові системи

Як правило, основні пошукові системи знайдуть вас самі. Однак, не потрібно чекати цього, ви повинні робити все самі, адже це не займає так багато часу додати ваш сайт в Google і Яндекс.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі

.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі