25 золотих правил поведінки у twitterі

293

Twitter це відмінний мікро інструмент для блогів та чудовий засіб для отримання, навчання та обміну інформацією. Багато хто використовує його для розсилки маркетингових пропозицій, багато блогери давно завели там свої акаунти і транслюють туди анонси своїх нових постів, що в свою чергу дає їм хороший трафік на їх блозі. Якщо читаючи цей пост, ви взагалі не розумієте про що йдеться і що таке Твіттер, то раджу вам прочитати пост під назвою Новачок в twitter’і?, а так само я раджу вам прочитати і пост Що таке Twitter? Відповіді на питання.

Сьогодні я збираюся поговорити з вами про 25 золотих правила поведінки в Твіттері. Будуть наведені деякі основні правила, які повинні дотримуватися в Твіттері, для налагодження добрих стосунків з друзями, а так само ваших фоловерів, що в свою чергу дасть вам популярність та повагу в цьому сервісі, а так само допоможе і збільшити трафік на ваш блог.

1.

Думайте перш ніж щось писати в Твіттер. Twitter є потужним інтернет-ЗМІ, тому перш ніж ви вирішили, що то опублікувати подумайте над цим. Вашу запис побачать багато.

2.

Уникайте особистих випадів — Не зловживайте або не ображайте інших користувачів Twitter. Немає нічого поганого, що у людей буває і свою думку не завжди збігаються з вашою думкою, але все одно ви повинні обговорювати такі спірні питання в спокійній обстановці. Кращий спосіб це атакувати саме питання, а не людини.

3.

Не пишіть в твіттер коли ви п’яні. Під дією алкоголю ви будете писати різну дурню, матюкатися, не контролювати свої дії. Що в свою чергу може призвести до того, що втратите довіру своїх читачів і вони почнуть відписуватися від вас.

4.

Замість того, що б постійно займатися саморекламою і публікувати посилання тільки на свій блог, допомагайте цікавим для вас людям. Допомагайте ретвитом їх записів містять цікаві посилання.

5.

Не займайтесь флудом. Я звичайно розумію, що суть Твіттера, писати про те, що ти зараз робиш. Але не треба перетворювати вашу стрічку в посекундну біографію вашої діяльності. Не думаю, що багатьом буде цікаво скільки за день ви сходили в туалет, скільки викурили сигарет і т. д. Поважайте своїх фоловерів, пишіть по справі інакше від вас почнуть відписуватися.

6.

Підписуйте на людей близької вам тематики. Ведете блог про сео чи якоїсь іншої тематики, значить підписуйте на тих, хто теж веде такі ж блоги. Надалі вам це тільки допоможе, так як ви зможете отримати ретвіт вашого анонсу від них, а так само може вони посилатимуться на вас у своєму блозі. Раджу вам подивитися пост На кого варто підписатися в Твіттері?, де я навів список цікавих твитерян, на яких якщо ви ще не підписано, то раджу це зробити.

7.

Обов’язково налаштуйте та відредагуйте свій профіль в Твіттері. Завантажте свою фотографію, поміняйте бекграунд.

8.

Кращий спосіб розповісти про себе в Твіттері, це додати свою біографію. Розкажіть про себе в 2 або 3 рядках, а так само не забудьте вказати посилання на свій блог або сайт.

9.

Якщо хтось чи кілька осіб ретвітнули вашу запис, обов’язково подякуйте їм за це.

10.

Задавайте питання, а так само відповідайте на запитання інших. Якщо побачили питання від вашого фолловера і даними питанні ви розумієте і можете дати компетентну відповідь, не залишайтеся осторонь, допоможіть і повірте, що наступного разу, коли у вас буде питання вам допоможуть.

11.

Переконайтеся коли пишете свій твіт і публікуєте його, що ви залишаєте вільне місце, для ретвіти. Всі чудово знають, що максимум 140 символів при написанні твіту. Багато хто забуває про це, пишуть максимум і просять потім ретвітнути, але для ретвіти вже немає місця, так як ліміт символів вичерпаний. Прагніть укластися хоча б до 120 символів, що залишилося б місце як і для ретвіти, так і для коментаря самого запису.

12.

Розбавляйте свої твіти цікавими фотографіями. Стрічка тільки з одних «літер» буває нудна. Якщо у вас є цікаві фотографії, поділіться ними з вашими фоловерів, це додасть ще більший інтерес до вашої стрічці.

13.

Будьте чесними!

14.

Надсилайте приватні повідомлення з вдячністю кожному новому вашому фолловеру підписався на вашу стрічку.

15.

Спілкуйтеся з тими хто підписаний на вас. Будете постійно мовчати і тільки публікувати анонси ваших постів, втратите передплатників.

16.

Знайдіть спосіб, особисто зустрітися з цікавими фоловерів. Думаю всі пам’ятають Твипати, яку влаштовували, і де люди могли зустрітися і поспілкуватися один з одним. Такі зустрічі покращують відносини. Можна поговорити на цікаві теми, обговорити якісь проекти, які не можливо вставити в 140 символів. Нові знайомства ще ні кому не заважали, а тим більше якщо ви познайомилися з тими, хто веде на приклад блог такої ж тематики як і ви. Думаю вам буде про що поговорити.

17.

Пишіть на різні теми, розкривайте їх, а не говорите тільки на одну.

18.

Читайте і передплачуйте на знаменитих людей які відносяться до тематики близькою вашою. У них ви можете навчитися багато чому новому і корисному.

19.

Задавайте цікавих вам людей, про їх проектах, запитуйте їх що вони думаю про ваших проектах. Вам ні коли не завадить додатковий думку людей наприклад про вашому блозі. Вам можуть порадити відмінні рішення для вашого блогу або проекту.

20.

Не бійтеся критикувати і висловлювати свою думку, нехай воно навіть буде містити «міцне слово». Найголовніше, що б «міцне слово» відносилося до тексту, а не до людини.

21.

Вистачить називати своїх послідовників фоловерів. Слово то яке! Звертайтеся до них з повагою, адже вони підписані на вас, а значить, що вони ваші друзі, а не тільки люди мають акаунти в Твіттері.

22.

Ні коли не просіть грошей або будь-яких інших послуг в замін на вашу допомогу. Вас попросили ретвітнути запис, закрийте це, адже сьогодні ви допомогли, а завтра допоможуть вам. Не відвертайтеся від людей, і вони не відвернутися від вас.

23.

Не пишіть нічого такого в твіттер, про що ви потім можете пошкодувати. Наприклад свою думку про вашому робочому місці або вашого начальника. Все може бути, що він теж підписаний на вас і читає вашу стрічку. Думайте перш ніж робити.

24.

Не підписуйте на тих у кого величезна кількість фоловерів. Для них ви всього лише ще одна цифра. Ні чого така підписка вам не дасть.

25.

Вмійте слухати. Допомагайте людям вирішувати їх проблеми.

І найголовніше:
Нарешті не намагайтеся бути ким завгодно, крім самого себе!