3 способи збільшити пошуковий трафік на вашому блозі

317

Молоді блогери, як тільки приходять в блогосферу, починають активно писати пости в свої блоги, роблять красиві шаблони, а також, рекламують свій блог, де тільки можна. Але рідко можна побачити, як початківець «письменник», через 1-2 місяці після запуску блогу починає отримувати хороший пошуковий трафік. У чому ж проблема? Звичайно ж, трафік з форумів і соціальних мереж – це добре, так як він більш тематичний і найчастіше користувачі, які знаходять ваш блог в соціальних мережах стануть вашими читачами.

Але справа в тому, що якщо активно не просувати свої пости на форумах і в соціалках, то блогу трафіку не бачити. А ось пошуковий трафік буде завжди. Як же його збільшити? Сьогодні я підготувала для вас 3 поради, які допоможуть вам збільшити пошуковий трафік на вашому блозі.

Пости під трафиковые запити

Найголовніше – це писати пости, які будуть оптимізовані під тематичні ключові слова. Найчастіше, користувач, який знайде ваш блог в пошуковій системі, захоче погортати його, і вже потім побачить інші пости. Так що, пишіть не тільки пости, які зацікавлять читачів своїми заголовками, але і пости, які можна буде легко просунути в ТОП пошукової видачі. Якщо ви не хочете, щоб читачі звинувачували вас у тому, що ви спеціально пишіть заради пошукового трафіку, тоді можна приховати такі пости з головною і RSS-стрічки вашого блогу.

Обмін постовими

Я більш схильний до безкоштовним методів просування, так що, про них і поговоримо. Обмін постовими – це один з кращих безкоштовних методів просування. У блогосфері можна знайти тисячі блогерів, які з радістю обміняються з вами посиланням в своєму блозі. 5-10 постових зможуть витягнути вашу сторінку в ТОП, що й принесе вам трафік.

Внутрішня оптимізація блогу

Гарний дизайн для блогу – це дуже добре. Але якщо ж ваш блог ніяк не оптимізований, то отримати пошуковий трафік буде дуже складно. Для початку потрібно хоча б створити карту блогу, файл robots.txt, поставити «хлібні крихти», а також, інші елементарні речі на свій блог. Думаю, після того, як ви зробите це, ви будете приємно здивовані тим, що ваші позиції в пошукових системах помітно «підстрибнули».

Це мої 3 ради щодо збільшення пошукового трафіку на вашому блозі. Список можна продовжити, так що, всі бажаючі можуть висловити свою думку в коментарях до цього посту.