4 способи підвищити комментируемость блогу.

293

Коментарі блогу завжди є доброю ознакою того, що ваші пости читаються і подобаються відвідувачам. Коментарі є хорошим показником, що проведена робота на блозі не марна трата часу.
Через коментарі на блозі ви можете отримати цінну інформацію, яка в подальшому допоможе вам поліпшити свій блог, а так само ваш контент.
Тепер коли ми домоглися трафіку на наш блог і змогли перетворити наших відвідувачів передплатників на блозі, ми будемо робити все, що б відвідувачі залишали коментарі на блозі.
Ось вам 4 способи, щоб сприяти збільшенню кількості коментарів на ваш блог.

Спірні посади.
Не бійтеся підняти такі теми для ваших читачів зі спірними постами. Такі записи стимулюють інтелект і емоції, тому слід очікувати великої кількості реакцій.
На приклад напишіть, що пошуковик Яндекс і Гугл люблять більше молоді блоги ніж старі, наведіть приклад два, і коментарі до цього запису вам гарантовані.

Не запитали, не відповіли.
Завжди пам’ятайте, що треба спілкуватися з вашими читачами. Запитуйте їх думку, заохочуйте їх участь. Таким чином, ви просто нагадуєте їм, щоб залишали коментарі на блозі. Спробуйте зробити це, і ви побачите результат.

Критика в коментарях.
Якщо у коментаря ви отримуєте критику в свою сторону, не видаляйте такі коментарі, публікуйте їх, але не приймайте таку критику особисто. Кожен має право висловити свою точку зору.
Ще раз такі коментарі не видаляйте, а публікуйте їх, і навіть відповідайте них, але не в грубій формі, і навіть якщо треба або нічого відповісти на таку критику все одно не забудьте подякувати тих людей, за їхні коментарі.

Персоналізація ваших відповідей.
Відповідаючи на зауваження не забудьте вказати ім’я коментаторів. Так людина зрозуміє, що ви звернули увагу на його зауваження або коментар. Багатьом дуже не подобається коли питання залишаються без відповідей, або взагалі ігноруються.
А якими способами ви користуєтеся?

Raptor,
Все про всіх

Читайте також:

Розкручуємо сайт знайомств з допомогою Digg.
БлогоNews-журнал для блогерів
Посилальна стратегія


Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі