46% жінок воліють інтернет сексу

318

Цей комікс, що зображає вигаданого персонажа просиживающим ніч перед комп’ютером тільки тому, що «в інтернеті хтось неправий», дуже швидко став мемом міжнародного масштабу завдяки своїй відносній правдивості у відношенні кожного з нас.

Але уявіть собі людину, яка «неправий» по ту сторону тысячекилометровых проводів — швидше за все це буде чоловік. Цей стереотип, як виявилося, дещо відрізняється від реальності — згідно з дослідженням, проведеним серед 2 119 користувачів інтернету за замовленням Intel, 95% відповідачів визнають, що для них «досить важливо» щоб під рукою був якийсь девайс для доступу в мережу. 65% без тіні збентеження визнають, що вони просто не можуть жити без доступу до всесвітньої павутини.

Вся сіль в деталях — майже половина (46%) опитаних жінок заявила, що віддасть перевагу інтернет сексу на термін у два тижні, а точні цифри наводять ще більший страх на чоловіче населення планети: 49% опитаних дам у віці від 18 до 34 краще проведуть час перед комп’ютером, ніж в ліжку; те ж саме відповіли 52% респондентів у віці від 35 до 45.

Втім, чоловіки теж не проти провести годинку-другу в затишному кріслі перед монітором: 30% опитаних воліють комп’ютер сексу (39% у віці від 18 до 34 і 23% у віці від 35 до 45).

Але якщо ви думаєте, що після рядка «інтернет» в результатах дослідження відразу ж йде «секс» — я вас, напевно, засмучу. Цифрове з’єднання відокремлюють від першопричини життя на Землі такі радощі життя, як: кабельне телебачення, вечері, шопінг, зайняття спортом. Хоча дуже багато (58%) стверджують, що згодні проміняти кабельне телебачення на інтернет, до чого я додам тільки одне — давно пора! Ну а секс — справа особиста, але моя вам порада: якщо 8-го березня дівчині подарувати приємний гаджет, зводити в кінотеатр і подарувати квіти в ресторані, то варіант у неї залишиться тільки один.