5 кльові сайтів, щоб всі думали, що ви працюєте

247

На роботі заблоковані улюблені сайти? Офісний firewall прикрив Twitter? Ось п’ятірка сайтів, які допоможуть вирішити цю проблему і при цьому зробити вигляд, що ви працюєте ??

1) Vanishd – ховаємо одну веб-сторінку за іншу

Зробимо так, щоб співробітники, бос і друзі думали, що ви працюєте. Що, якби ми могли, наприклад, прикрити будь-яку веб-сторінку помилковим Word-документа або навіть сторінкою google.com і дивитися через невелике вікно на YouTube або що-небудь інше? Для цих цілей придуманий сайт Vanishd.com

При цьому ви можете рухати мишею віконце з улюбленим сайтом і змінювати його розміри за бажанням. Якщо потрібно швидко заховати сайт – досить підвести курсор до будь-якого краю вікна і віконце зникне. Все просто.

2) WebToMail – отримуємо веб-сторінки по email

Якщо на роботі інтернет обмежений лише електронною поштою, то WebToMail — це те, що потрібно.

Просто надішліть листа на [email protected] з адресою веб-сторінки в темі і майже моментально отримаєте цю сторінку поштою. Наприклад, ось так:

Незважаючи на те, що WebToMail не працює з сайтами, які вимагають введення логіна і пароля, це все-таки зручний сервіс, який може стане в нагоді.

3) TwitterMail – відправляємо повідомлення на Twitter по email

На роботі заблокований Twitter? Допоможе TwitterMail.

Використовуючи цей сервіс, ви можете постити повідомлення та отримувати tweet’и, надіслані вам. Все через електронну пошту.

4) MoDazzle — Facebook, LinkedIn, погода, цінні папери та інше

Якщо TwitterMail вміє посилати повідомлення на пошту, то MoDazzle вміє практично все інше. З його допомогою ви можете отримати доступ до Facebook, LinkedIn і ряду інших веб-сервісів (каталоги, погода, біржові зведення та інше). Через пошту або мобільний телефон:

MoDazzle також простий у використанні.

5) Read At Work – читаємо на роботі (ідея цього сайту сподобалася найбільше – прим. перекл.)

Read At Work – чудовий сайт, який виглядає 1 в 1, як Windows XP:

При цьому ніхто не знає, що папки містять близько 20 електронних книг, замаскованих під Powerpoint-презентації ??
Цей сайт безперечно варто відвідати.

Бонус дочитавшему: якщо ви просто шукаєте веб-проксі, то вам, наприклад, сюди.