5 речей, які варто зробити перед відкриттям блогу

268

Новачків в блогосфері завжди привертають финстрипы від блогерів, а також, популярність, яку можна отримати, маючи власний блог. Більшість початківців відразу ж йдуть створювати собі блоги і пишуть у них різні посади, на кшталт «Як підняти тИЦ», хоча, найчастіше, це звичайний рерайт з інших блогів. Так от, цього робити не потрібно. Перед тим, як запускати свій власний блог, варто виконати ті п’ять пунктів, які я наведу нижче.

Вивчіть тематику вашого майбутнього блогу

Читачам не подобаються блоги, в яких їх автори публікують лише рерайт з інших блогів. Варто гарненько вивчити вашу тематику, щоб писати авторські, цікаві пости в свій блог. Природно, ідеально вивчити тематику блогу не вийти, але потрібно знати хоча б найпростіше з обраної теми. Тоді ви зможете писати пости, і будете розуміти те, про що ви пишете, а не просто робити рерайт.

Заведіть Твіттер

Твіттер – це дуже корисна штуковина для блогера. Більшість початківців блогерів не помічають всіх переваг цієї соціальної мережі, але насправді їх дуже багато. Для початку, там можна знайти друзів, які ведуть блоги за тематикою схожою з вашою. Також, з твіттера можна дізнаватися про новини блогосфери. Загалом, переваг у цієї соціальної дуже багато.

Освойтесь на тематичних форумах

На форумах можна не просто «вбивати» свій вільний час, але і знаходити нових знайомих і просувати свій блог. Якщо ви покажете себе з хорошого боку на просунутому тематичному форумі, ви зможете регулярно отримувати нових відвідувачів, які будуть конвертуватися у ваших постійних читачів.

Заведіть собі аккаунти в соціальних мережах

Соціальні мережі дають багато трафіку. Для початківців блогерів вони можуть дати перших передплатників, а також, перший трафік на їх блозі. Також, соціальними мережами ви можете заробити впізнаваність вашого блогу. Там же можна знайти друзів, з якими можна поспілкуватися по тематиці вашого блогу.

А чи потрібно воно?

Напевно, це найголовніший пункт. Перед тим, як запускати блог, варто запитати себе: «А чи потрібно це мені?». Подумайте, чи варто заводити блог? Чи потрібно вам відкривати новий блог, взагалі? Не закинете ви його через місяць після відкриття? Погодьтеся, блог це марна трата часу! І взагалі, чого ви хочете від свого блогу? Найчастіше, блоги створені для заробітку «вмирають не народившись». Загалом, думаю, ви зрозуміли про що йде мова.

Якщо у вас є ще якісь поради, то з радістю вислухаю їх у коментарях до цього посту.