5 способів отримати передплатників на блозі.

216

Подивіться на різні блоги, багато з них рясніють величезними цифрами передплатників. Їхні цифри заходять за тисячу, а то й більше передплатників як через Feedburner, так і через поштову розсилку.
І тут же багато зададуть питання, як у них це вийшло? І чи можу я так само ?
Звичайно ж можете! І навіть більше, ніж вони.
Сьогодні я поділюся з вами як п’ятьма способами, які ви повинні застосувати на своєму блозі, отримати передплатників.
Тільки дивіться на речі реально, і зрозумійте одне, що якщо ви зробите всі ці п’ять способів, і прокинувшись завтра, ви все одно не побачите змін, запам’ятайте головне: на все треба час!

Якщо ви тут вперше, раджу вам підписатися на RSS, щоб не пропускати надалі цікаві пости на цьому блозі.

Ну що ж приступимо до виконання п’яти способів отримання передплатників на ваш блог.

 • Зробити сторінку підписки легко доступною і на видному місці.
  Я бачив багато блогів з маленькою крихітній іконкою RSS, яка взагалі була розташована в підвалі блогу, або такі блоги, в яких навіть не було іконки RSS . А тепер подумайте, як ваш читач повинен підписатися на ваш блог, якщо іконки немає взагалі, або вона захована в підвалі?
  Розмістіть підписку на ваш блог на видному місці. Так само не забудьте в кінці кожного поста, запропонувати вашому читачам підписатися на блог. Не виключайте так само підписку поштою, активно пропонуйте і її.
 • Пишіть статті, цілеспрямовані і корисні для вибраної вами тематики блогу .
  Ключ до успіху вашого блогу в Інтернеті знаходиться в обраній вами тематиці. Блог повинен бути тематичним, і з якісною і корисною інформацією в цій ніші. Слідкуйте за цим. Якщо ваш блог про тварин, то думаю що пости про заробіток і різних партнерках, ні як не виправдають ваші сподівання збільшити передплатників. Моя вам порада, вибрали тему для блогу, так і дотримуйтеся її.
 • Дайте що-небудь безкоштовне на вашому блозі.
  Люди починають сходити з розуму коли отримують щось безкоштовно, і це незаперечний факт. Так у чому ж справа? Дайте їм що вони хочуть, і в замін ви отримаєте те, чого прагнете.
  Запропонуйте щось у подарунок для ваших передплатників, будь то електронна книга, або електронний курс. Робити це можна для передплатників по електронній пошті. Все що треба від ваших читачів це підписатися на вас, і тоді вони будуть отримувати в черговий розсилці свою халяву. Причому це будуть бачити тільки ваші передплатники, ну а ті хто не підписаний на вас, ні коли не побачать на вашому блозі різні посилання на те безкоштовне або ще, що те, що ви придумаєте для своїх передплатників.
 • Почніть серію постів .
  Чудова річ, ви пишете пост, який вони розбивають на кілька частин, і публікуєте їх поступово . І ті читачі, яких зацікавить ця серія постів, неодмінно підпишуться на ваш канал, щоб не пропустити нових частин вашого поста.
 • Піар блогу.
  Тут ви виступаєте в ролі продавця товару. Товар-це ваші пости на блозі. Пиарьте пости в різних сервісах, обмінюйтеся посиланнями з іншими блогами. Проводите акції та естафети, передаючи їх іншим блогерам, і на оборот приймайте їх від інших блогерів, активно пиарьте ваші статті через Твіттер. Чим більше ви вкладете душі і креативних ідей у піар вашого блогу, тим більше він буде на устах у інших, тим більше буде відвідувань вашого блогу.
  Ну а коли читачі відвідають ваш блог, і ви вже виконали на ньому всі п’ять пунктів описаних тут. Ваші читачі обов’язково підпишуться на вас!
  • Мрієте про свій оффлайн бізнесі або стартапі, але у вас зовсім немає ідей? Тоді вам обов’язково потрібно завітати на блозі бізнес ідеї прочитавши який, ви нарешті зможете воплатить свої мрії в реальність.


  Читайте також:
  Накрутка FeedBurner
  Відображення RSS-каналу у вигляді тексту
  Робимо самі іконку RSS

  Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
  Я в твіттері.Реклама на блозі