5 способів збільшити трафік з Twitter

354

У багатьох відносинах Твіттер на багато перевершує інші соціальні мережі. У твіттері повідомлення моментально йдуть в стрічку і вже через секунду ваші фолловери бачать те, що ви написали. Звичайно не треба відкидати і трафік на приклад з Фейсбуку. Але порівняно з Twitter, він більш повільний у плані трафіку. Те, що можна отримати через хвилину після публікації в Твіттері у вигляді трафіку на блог, через той же Facebook займе набагато більше часу.

Вже сьогодні всі зрозуміли, що Твіттер відмінний інструмент трафіку. Найголовніше зрозуміти як можна вижати максимум, після розміщення твіти з посиланням. Тут найважливіше не перестаратися і не зробити так, що б всі подумали, що ваші посилання, це спам. А самі знаєте як люди реагують на спам. З цього, пропоную вам 5 способів, як збільшити трафік з твіттера.

Почну з того, що якщо ви прихильник, висловлення того, що «Твіттер не приживеться в Росії«, то цей пост не для вас. Так як замість того, що б «щебетати» жити йому чи ні, ви так його і не випробували.

Коли твіттер з’явився і вийшов на публіку в Росії, то багато, спочатку не охоче там реєструвалися. А багато якщо і робили це, то залишали акаунти без діла, як говоритися що б було. На мій погляд саме блогери рунета просунули Твіттер в маси. Саме блогери почали охоче користуватися цим сервісом, для початку просто як листування, а потім і як невичерпний ресурс трафіку на блог. І якщо до цього багато підписувалися на всіх підряд, але потім зрозумівши, що боти не переходять на посилання, почали фолловіть саме тих, хто працює в тих же нішах, що і вони самі. Так, грубо кажучи і з’явилися у багатьох листи за інтересами. Seo’ніки і манімейкер підписуються на один одного, дизайнери йдуть один за одним і так далі.

Звичайно, відразу багато топові блогери відразу отримали величезну кількість фоловерів. Та й підписалися на них взаємно. Але потім все різко почали чистити свої акаунти. Взагалі поняття взаємного фолловинга вже давно пішло в минуле. Ну не про це зараз мова.

І так, вистачить зі вступною частиною і безпосередньо перейдемо до самих способів збільшення трафіку з Твіттера.

Використовуйте посилання в ваших твітах.

Люди не дуже люблять коли ви говорите тільки про себе. Ну ладно, поки познайомилися, а далі це вже не цікаво слухати який ви супер-пупер геній. Зрозумійте, що не для цього на вас підписувалися люди. Аудиторія твіттера хоче постійно перебувати обізнаною про все на світі. Так, що ті хто підписалися на вас, хочуть отримувати постійно, щось цікаве. Їм хочеться знати все те, що знаєте, прочитали і побачили ви і природно, що б було посилання на це все. Так, пам’ятайте, перестаньте говорити тільки про себе, а пишіть цікаві речі і обов’язково ставте посилання.

Говорите «Будь Ласка»

Найбільш поширений спосіб обміну цікавою інформацією це ретвіти записів. Тут я думаю всім зрозуміло, кому сподобалося те, що ви написали і він робить ретвіт. Але, бувають моменти де ви просите зробити ретвіт вашої запису. Тобто говорите своїм фоловерам: «будь Ласка ретвітніть», або як багато пишуть RT Please.

В цьому немає нічого страшного і ганебного, що ви просите своїх фоловерів ретвітнути вашу запис. Звичайно, ви можете сказати, що це вже через чур просити людей типу «будь Ласка, перейдіть по посиланню». Але, якщо все це не використовувати, то як ви збільшите трафік на блог? З іншого боку можна писати твіти разом посиланнями, як не примушують до дії, а як звичайна розмова.

На приклад:

  • «Мені здалася ця стаття цікавою [посилання]»
  • «Думаю, що вам сподобається ця стаття [посилання]»
  • «Як отримати більше фоловерів? Легко: [посилання]»
  • «Кумедний факт про те як створювався блог … [посилання]»

Таких приклад може бути багато. Але найголовніше, що сам твіт посилання в ньому повинні бути більше схожі на розмову з вашими фоловерів, а не на заклик до дії. Так, що кожен з вас нехай сам вибере свій стиль написання твітів. І найголовніше не забудьте: 5 способів збільшити трафік з Twitter» [посилання] RT Please

P. S Багато останнім часом стверджують, що чим ближче посилання до початку твіти, тим більше кліків вона отримує. Виходить, що якщо посилання в середині тексту, то ймовірність того, що за неї перейдуть на багато вище, ніж у посилання в кінці твіту.

Залишайте місце.

Хочете отримати ретвіти, значить заздалегідь думайте про тих, кому сподобається ваша запис і вони захочуть її ретвітнути. Якщо ви своїм твітом використовували всі 140 символів, то такий твіт дуже важко ретвітнути. І навіть якщо його ретвитнут, то обов’язково приберуть шматок тексту, а він може бути дуже головним у вашому твіті і саме через це весь ваш твіт втратить актуальність.

Думайте перш ніж писати щось в twitter, а потім ще й просити RT Please, вистачить місце тим хто захоче поділитися вашою новиною з іншими.

Гарний заголовок.

Хороший заголовок привертає увагу, проявляє інтерес, запитує, задає ключове питання і забезпечує швидку реакцію на такий твіт. Вам потрібно отримати увагу публікуючи ваш твіт (плюс посилання, природно).

Але не варто думати, що створивши чудовий заголовок і давши посилання на ваш пост ви отримаєте багато ретвітів і переходів. Тут все залежить і від якості самого посту.

Час анонсів

Хто б що не говорив, але існує й таке поняття як час анонсів в твіттер ваших посилань. Адже самі поміркуйте, у вихідні дні спад, в робочі дні у визначені годинник більш активно. Час доби чинить значний вплив на ретвіти і на їх кількість. На приклад, ввечері ретвітів буде трохи більше, ніж рано вранці і майже стільки ж, як удень. А взагалі, проаналізуйте статистику відвідувань вашого блогу по буднях, подивіться в який час пік відвідуваності це і буде вашим часом публікації постів в твіттер.

Ось вам п’ять прикладів того, як отримати ще більше трафіку на блог без особливо зайвих зусиль. Ну і звичайно ж, запам’ятайте, що аудиторія ваших фоловерів повинна бути схожою з вашою тематикою. Це повинні бути люди з вашої ніші. Адже самі посудіть, автослюсар Коля, ну ні як не буде читати пости про те, як заробити в інтернеті та поведінкові фактори. Та й вам буде цікаво читати твіти скляра дяді Вані про скло пакетах. Адже ні ті, ні ці твіти нічого корисного і інформативного ні вам, ні їм не принесуть.