6 секретів успішних блогів для блогерів

202

Блоги, дуже швидко стають потужним засобом для веб-професіоналів, для того щоб висловити свою думку і ділитися своїми знаннями з іншим світом. Спочатку блог розглядався в якості онлайн-щоденника, щоб зберегти записи про особистої діяльності, так і просто писати якісь нотатки. Але з часом блоги почали бути більше ніж просто записи в онлайн щоденник і з цього моменту люди почали приймати блоги серйозно.

Багато блогери стали популярними завдяки тому, що почали публікувати свої записи про якусь виконану роботу в інтернеті. Почали писати пости на ті теми, які актуальні на даний момент аудиторії відвідує інтернет і що шукають відповіді на ту чи іншу цікаву їх тематику.

Але чи все так просто?

Блог це не так просто

Сьогодні, з зростанням конкуренції серед професійних блогерів, блог не тільки онлайн щоденник, як це було наприкінці 90-х років.
Конкуренція серед блогерів стала ще жорсткішою, в той момент коли Google AdSense в 2003 році впровадив опцію для блогів заробляння грошей в інтернеті. Сьогодні будь-яка людина може легко налаштувати свій власний блог і надати йому привабливий вигляд з безкоштовними шаблонами, вставити код від Google AdSense. Але, приємний дизайн блогів та його поновлення на регулярній основі це ще не все, що допоможе вам стати успішним блогером.

І тут виникає питання…

Що потрібно, щоб стати успішним блогером?

Чітка мета

Чіткий напрямок для вашого блогу є передумовою для інших блогів. Ви не можете просто написати текст і на цьому все. Якщо ви вже вивчили блоги успішних блогерів, то ви знаєте, що у них є певний набір цільової аудиторії, для яких вони пишуть. Будь-яка людина, що цікавиться інформацією, завжди може її отримати на таких блогах. А на вашому блозі є така корисна інформація?

Розуміння читача.

Читачі чекають багато чого від блогерів. Ви можете мати багатий словниковий запас і відмінне вміння писати, але тільки з красномовством і знанням, вам не стати успішним. Пишіть про свій особистий досвід або про своєї професійної діяльності, щоб дати щось, що буде унікальним і корисним для ваших читачів. Разом з тим, це дозволяє вашим читачам залишати коментарі, що в свою чергу такі коментарі від читачів допомагають вам зрозуміти, що ваші читачі дійсно цікаво і вони хочуть бачити на вашому блозі.

Редагування контенту.

Спочатку, пливучи за течією ваших думок, ви можете написати все, що спадає вам на думку. Але в кінці, перед публікацією, добре б відволіктися від написаного вами тексту, за тим через деякий час знову звернутися до нього і перечитати його. Все це робиться для того, що б вже структуровано, граматично правильно, чітко, зрозуміло і легко налагодити зміст того,що ви збираєтеся опублікувати на вашому блозі. Такі редагування допоможуть вам подавати читачам цікавий і корисний контент.

Редагування зображень

Зображення необхідні для блогу. Правильно підібране зображення говорить в сто разів голосніше, ніж слова. Зображення необхідні для підвищення значимості змісту. Вставляючи відповідні зображення, знімки екрану або графіку, ви підвищуєте інтерес читача до ваших постів. Наприклад, якщо ви пишете в вашому блозі статтю про роботу з якоюсь програмою, то розбавивши ваш контент наочними прикладами у вигляді скріншотів, ви крім корисної подачі контенту, так само пояснюєте своїм читачам наочно як їй користуватися.

Дизайн блогу

Професійний дизайн блогу необхідний для того, щоб привернути увагу читачів. Ваш вибір шаблону, повинні відповідати вашій тематиці. SEO Блог експерта не повинен справляти враження блогу фотографа або на приклад мандрівника.

Оптимізація блогу

Оптимізація блогу для поліпшення пошукової видачі сторінках блогу, це ще не результат, який може бути кінцевою метою професійного блогера. Брендинг вашого блогу є набагато більш важливим, щоб стати успішним блогером. Сучасні блогери повинні прекрасно розбиратися як і пошукової оптимізації, так само і в маркетингу через соціальні мережі .