7 шляхів отримання трафіку

245

Абсолютно всі, хто веде блоги і катує хоч якось вийти в топ і бути пізнаваний і вдень і вночі знаходяться в пошуку трафіку. Трафік потрібен усім. Трафік це те, що принесе на блог і передплатників і коментаторів і додаткові посилання на цікаві пости з інших блогів. Постійна робота і пошук чергового способу залучити трафік на блог, дуже часто призводить особливо молодих вебмайстрів і нових авторів блогів, витрачати гроші на покупку посилань або трафіку з різних бірж.

Але чомусь всі забувають, що не завжди трафік буває платним. Існують способи отримати хороший безкоштовний трафік з різних блогів, отримати переходи та посилання на ваш блог. Але як я і сказав ці варіанти все частіше останнім часом ігноруються блогерами і вони воліють витрачати гроші на закупівлю посилань на блог, купівлю статей. Я не сперечаюся, може так треба! Але якщо ви забули про те, що можна безкоштовно на перших порах отримати хороший тематичний трафік, то саме в цьому пості я вам нагадаю про це.

1. Гостьові пости.

Відмінний спосіб пропіаритися на якомусь великому і добре відвідуваний блозі. Особисто для мене гостьові пости, це по-перше нові клієнти, нові відвідувачі, нові знайомства. Напишіть хороший пост на цікаву тему, запропонуйте опублікувати такий гостьовий пост. Ви отримаєте гарне число переходів на ваш блог. І зауважте, все це безкоштовно.

2. Коментування.

Я не розумію, чому багато хто заходять на блог і читають пости, після прочитання, закривають сторінку і йдуть далі. Вам не потрібна посилання??? Прочитайте пост, висловіть свою думку залиште посилання на блог. Я часто коментую різні блоги і говорю вам, що цей спосіб працює. В статистиці, я постійно бачу переходи, нехай не відразу, нехай через день або два. Але! Переходи є, посилання на блог є. Тематичний трафік на ваш блог йде по залишеній посиланням. Що ще потрібно?

3. Ключові слова.

Пишіть пост для блогу? Перевірте його на ключові слова. Адже це не так складно вставити в пост ключові слова. Саме з ним потім відвідувачі будуть знаходити ваш блог пошуку і приходити на блозі. Головне не переборщити з ключовими словами.

4. Обмін постовими.

Пропонуйте обмінятися постовими з блогами вашої тематики. Я розумію, що зараз всі такі круті «бізнесмени» і всі хочуть заробити. Але повірте, завжди знайдеться блогер, який просто так розмістить в одному зі своїх постів посилання на вас. Головне, що б ваш блог був СДЛ і його зміст було ваші авторські статті, а не копіпаст.

5. Соціальні мережі.

Їх, що хтось відмінив? Ви уявляєте якою силою володіє, той же Твіттер? Я кожен день отримую з Твіттера від 30-50 переходів на мій блог. І це все при тому, що я не пишу щодня пости. Досить, що ви спілкуєтеся там, ретвитете запису інших блогерів. Ну і звичайно після виходу чергового поста на вашому блозі, ви кидаєте анонс в твіттер. Ну а крім Твіттера, є і Фейсбук і ВКонтакте і ще багато різних соціальних мереж і тематичних форумом, які чекають анонсів ваших постів.

6. Інтерв’ю.

Беріть інтерв’ю у різних блогерів. Публікуйте на своєму блозі. На вас обов’язково поставить посилання той хто давав вам інтерв’ю. А це знову відмінний шанс безкоштовно отримати посилання на ваш блог, отримати відвідувачів.

7. Конкурси та огляди.

Проведіть конкурс, на будь-яку тему, будь призом. Чим приз краще, тим більше людей ви зберете людей які пошлються на вас і ваш конкурс. Огляди блогів, це відмінний спосіб так само отримати трафік на блог і збільшити кількість коментарів. Тут головне бути креативним і постійно вигадувати, щось нове. Ось вам як приклад креативного рішення оглядів. Думаю, що всі з вас знають блог Баблоруба (MasterX)? От той чоловік у якого треба брати приклад креативу для таких різних оглядів. Хто з вас читав його останній такий конкурс під назвою: Конкурс микрообзоров для блогерів?

Адже як все просто!

І так скільки ви зекономили? А скільки трафіку вдалося залучити на ваш блог виконавши хоча б кілька з цих семи способів?