8 особливостей невдахи

314


Багато хто не раз помічали, що в одних гори грошей, а в інших постійна їх нестача. І в тих, і в інших людей є певні правила, за якими вони живуть. Але останні дотримуються правил невдах. Щоб не стати жебраком, давайте розглянемо ці правила, і з’ясуємо, від яких характерних якостей потрібно позбавлятися терміновим чином.

Невіра в себе

Невіра у власні сили. Люди, які не вірять в себе, постійно скаржаться на уряд, на життя, на умови за яких у них не виходить стати багатими. У свою чергу успішні люди не звертають уваги на зовнішні фактори і йдуть до своєї мети.

Жадібність

Жадібність. Економія не завжди є ознакою мудрості. Вкрай нерозумно їхати через все місто, щоб заощадити рубль-два на якийсь купівлі. Пенсіонери, витрачаючи години свого часу для економії копійок. Успішний ж людина готовий з радістю заплатити повну вартість товару.

Нелюбима робота

Заняття нелюбимою справою. Невдахи часто йдуть на роботу, яка не приносить ніякої радості, живуть людиною, якого зовсім не люблять, недоцільно витрачають власний час. Багаті люди займаються лише тим видом діяльності, який приносить їм задоволення.

Марна трата грошей

Нераціональне витрачання грошей. Велика ймовірність стати бідним і дуже надовго у тих, хто витрачає більше, ніж у нього є, і який в результаті вдається до кредитів. Для багатьох невдах є самоціллю саме здаватися багатим, а не бути таким. Вони набувають дорогий автомобіль в кредит, купують розкішну квартиру в кредит, і все для того, щоб виглядати заможною людиною. Багаті люди в першу чергу вкладають грошові кошти в різні фінансові інструменти: інвестиції, бізнес і т. д., після чого можуть собі дозволити купити все, що їм потрібно.

Все відносно

Зіставлення грошей і благополуччя. Бідні люди абсолютно впевнені, що тільки тоді, коли у них буде мільйон доларів, вони стануть по-справжньому щасливими. А багаті радіють кожній миті в їх житті, незалежно від того, скільки у них грошей.

Рівняння на інших

Порівняння себе з іншими людьми. Часто люди починають порівнювати себе з іншими ще в садку і школі, де діти засмучуються через те, що у когось є мобільний телефон або красива іграшка, а у нього цього немає. Ставши дорослими, люди намагаються виглядати нічим не гірше за своїх друзів і знайомих. Багатий і успішний чоловік не звертає уваги на оточуючих, він не розмінюється на дрібниці, йдучи до своєї мети.

Обмеження

Нехтування власною сім’єю. Бідні привчають дітей до обмежень, вважаючи, що тільки таким чином діти навчаться цінувати гроші. Тому діти бідних звикають жити в злиднях. Успішний ж людина саме в сім’ї черпає сили, і витрачає зароблені гроші не тільки на самого себе, а й своїх рідних і близьких. У підсумку діти багатих батьків звикають до успішного життя.

Хвилина слави

Миттєва вигода. Багато людей бажають витратити гроші тут і зараз. Не побоюючись за власну долю, не вкладають гроші в різні фінансові інструменти. Вони не вміють мислити масштабно, не бажають витрачатися на платне освіту, не розуміючи того, що, отримавши необхідні знання, вони зможуть заробити в багато разів більше.