A plague tale: innocence, arma 3 та інші-хороші знижки до кінця тижня

67

Ряд ігор отримав в кінці цього тижня в steam хороші знижки. Короткий опис гри – в цій блозі.

A plague tale: innocence 399 р 75%

Одна з найбільш зворушливих і похмурих історій останніх років. 1349 рік. Чорна смерть спустошує францію. Аміція і її молодший брат гуго рятуються від інквізиції в розореному чумою краю. Щоб піти від погоні і вогнем і світлом розігнати полчища щурів, героям доведеться об’єднати сили з іншими підлітками. І тільки узи дружби допоможуть їм подолати немислимі жахи, які чекають їх на шляху. Відправляйтеся в подорож разом з аміцією і її молодшим братом гуго. Переслідувані інквізицією і ордами щурів, діти намагаються знайти своє місце в жорстокому світі середньовічної франції.

Seasons after fall 69 р 80%

Чарівний пазл-платформер про лисичку, якому належить пройти складний шлях, змінюючи по шляху пори року. Гра була представлена раніше, ніж ori and the blind forest і сильно від неї відрізняється.

Shiness: the lightning kingdom 69р 80%

Смілива, але неоднозначна спроба французьких розробників зробити action-rpg в дусі японських ігор. Бойова система тут сусідить з магією, і прокачувати вам доведеться саме їх. Подорожуючи по світу гри з компаньйонами, ви зможете краще з ним взаємодіяти, а маса квестів не дасть вам нудьгувати.

Darq 78 р 82%

Darq це гра про хлопчика на ім’я ллойд, який усвідомлює, що спить. Сон стрімко перетворюється в кошмар, а всі спроби прокинутися обертаються невдачею. Досліджуючи темні куточки своєї підсвідомості, ллойд вчиться контролювати свій сон. Два безкоштовних dlc доступні додаються.

Dropsy 24 рубля 90%

Психоделічний, похмурий, добрий і просто дивний квест про дивного клоуна з моторошнуватою посмішкою від devolver digital. Такі ігри рідко виходять, до того ж, їх складно сприймати. Якщо ви готові зіграти в щось незвичайне-зараз саме час.

Moss destruction 24 рубля 90%

Ізометричний спрощений рогалик про невелику хутрі, випилюють всяких монстрів і збирає апгрейди. Цікавий тим, що має два періоди – до заходу і після заходу сонця.

Disgaea pc 62 рубля 85%

Перша частина знаменитої японської гриндилки про антигероїв і няшних пінгвінів-теж антигероїв. Цікава насамперед тим, що за покупку в інвентар team fortress 2 впадуть три предмети вищої якості, один з яких – зброя.

Disgaea 5 complete 217 рублів 70%

На даний момент це найкраща частина disgaea на пк, у якої, втім, немає русифікації. У ній приголомшливі анімації, хороший гумор, купа грінда і цікавий світ гри. Якщо ви любите покрокові рольові ігри та аніме, вам варто звернути увагу.

Arma 3 239 рублів 80%

На свою восьму річницю самий реалістичний симулятор бойових дій arma 3 отримала знижку в 80%. З одного боку це добре, з іншого – важливий arma 3 apex edition коштує 639,20 р при 76% знижки. Тобто повторюється історія payday 2, де основа коштує дешево, але без інших dlc грати складно і нудно.