Адаптери оптичні

1-15-2020

Картинки по запросу Адаптери оптичні

Ви дізнаєтеся, чим вони відрізняються один від одного, і в яких випадках краще застосувати той чи інший адаптер. Середня дальність — ці адаптери використовують для підключення до Wi – Fi точки доступу, яка знаходиться за двома – трьома стінами. Дані адаптери також використовують для підключення більш потужних зовнішніх антен, щоб організувати Wi – Fi зв’язок на великі відстані. Бі і працює на частоті 2, 4 ГГц. Максимальна пропускна здатність адаптера становить близько 50 Мбіт/ с Адаптер поставляється в прозорій пластиковій упаковочці. Для цього на Wi – Fi роутера так само повинна бути кнопка WPS. Щоб підключитися до роутера необхідно натиснути кнопку WPS на роутері і Wi – Fi адаптер, і ви підключайтеся до бездротової мережі. Ковпачок, оберігає USB роз’єм, надівається щільно і його складно втратити. Також хочемо вам порекомендувати Адаптеры оптические

Якщо стіни гіпсокартонні, то адаптер буде працювати через кілька таких стін. Бі і працює на частоті 2, 4 ГГц. Максимальна пропускна здатність адаптера становить близько 50 Мбіт/ с Адаптер поставляється в прозорій пластиковій упаковочці. Бі, диск з драйверами та інструкція з швидкого встановлення. Знімна антена з комплекту поставки накручується на SMA роз’єм адаптера. При бажанні ви можете придбати більш потужну антену і підключити її до адаптера. Після установки драйвера і підключення адаптера USB порт, на пристрої засвітиться світлодіод PWR. Після підключення до Wi – Fi точки загоряється світлодіод LINK. Крізь несучи стіни такий адаптер навряд чи зможе підключитися. Він має високу потужність 27 д. Бм, хорошу знімну антену 5 д. Бі і працює на частоті 2, 4 ГГц. Максимальна пропускна здатність адаптера становить близько 50 Мбіт/ с Адаптер поставляється в прозорій пластиковій упаковочці.

Якби був присутній один USB-роз’єм, то на старих материнських платах велике енергоспоживання адаптера могло б призводити до перезавантаження комп’ютера або некоректної роботи Wi – Fi. Пластиковий тримач дозволяє закріпити адаптер на кришці ноутбука. Замість штатної антени можна підключити більш потужну зовнішню антену. Така антена дозволяє підключатися до Wi – Fi точки на великій відстані, коли корабель стоїть на рейді. Після установки драйвера і підключення адаптера USB порт, на корпусі загоряється світлодіод, що сигналізує про подачу живлення на пристрій. Пристрій використовують для найскладніших завдань, коли потрібно підключитися до Wi – Fi мережі на великій відстані або через кілька стін, де звичайні адаптери безсилі. Купивши до адаптера більш потужну спрямовану або панельну антену, ви зможете підключатися до Wi – Fi точок на дуже великій відстані.