AdBlock-вирішення проблеми

274


Даний пост буде вирішенням проблеми з плагіном AdBlock. Вірніше буде сказати, що даний пост додаток до попереднього посту. Як виявилося, що скрипт який був приведений у пості, перестав працювати з новою версією плагіна AdBlock.

Я сам не встиг протестувати скрипт, а коли почав тестувати побачив, що він не виконує своєї функції, а саме блокування реклами, не показує альтернативний контент. Спочатку подумав, що сам скрипт невірний, або, що те не так переписав, може десь пропустив кому або крапку. Скаржився також на плагіни wordpress, і на саму тему.

Але, як завжди, коли у мене виникають такі ситуації, коли я вбиваю блог намагаючись, щось виправити, або не знаю, як щось виправити в коді, я звертаюся до відмінного програмісту і майстру своєї справи Антону — @fenixru.

Антон тут же визначив, що код не буде працювати з новою версією плагіна, при цьому сказав, що зараз все постарається виправити. І вже через хвилин 20, код почав працювати.

Загалом, суть коду в тому, що якщо включений AdBlock плагін в браузері відвідувача, він побачить кришку, наприклад ось таку:

Заглушка adblock

Ну, а якщо плагін відключений, то відвідувач вашого сайту побачить, рекламу Adsense.

Для прикладу я зробив тестову сторінку, що б ви змогли побачити скрипт в дії.

AdBlock Тест

Скажу одне, на даний момент все працює як треба, але!, я не обіцяю якщо плагін оновитися скрипт буде працювати.

Ще раз спасибі Антону за допомогу, ну а вам я сподіваюся даний скрипт стати в нагоді для ваших сайтів.