Admitad конверт якісного трафіку

279

Партнерка Admitad – це дітище німецької компанії admitad GmbH, яка ще в суворому 2007 році почала просувати ідею непоганого винагороди за злив якісного трафіку. У 2010 році компанія почала позиціонувати себе і на російському ринку як успішно розвивається проект, який прагне розділяти і панувати у сфері CPA-маркетингу. Сили власників компанії були кинуті на створення позитивного іміджу admitad GmbH: спочатку admitad взяв участь у «RIW-2011: Тиждень Російського Інтернету» в якості офіційного партнера, потім був представлений у російському виданні Forbes.ru як велика партнерська програма, в якій «платять за конкретні дії користувача», а вже пізніше admitad отримав статус партнера по СРА-маркетингу в рамках майбутньої конференції РІФ+КІБ 2012.

Компанія практикує грамотний підхід до налагодження зворотного зв’язку з користувачами: крім живого спілкування на конференціях, менеджмент Admitad пропонує бажаючим онлайн-спілкування в соціальних мережах ВКонтакте, @admitad в твіттері,Facebook і т. д. плюс чуйний цілодобово безсонний саппорт. Паралельно сервіс admitad.com набирає обороти за кількістю свежедобавленных партнерських програм відомих інтернет-магазинів, браузерних ігор, соціальних мереж і реальних комерційних структур.

Деякі досягнення

— На сьогоднішній день у партнерці працюють громадяни 9 країн світу, а це (за даними офіційного блогу) близько 30000 майданчиків і 150 рекламодавців. Немало, правда? Втім, кажуть, admitad орієнтований більше на СНД, ніж на буржунет, хоча привабливі пропозиції для різних варіантів, в тому числі і багатомовних сайтів.

— Багато партнерки намагаються позиціонувати себе як альтернативу admitad, поки безуспішно. Заздрять! Приклад тому – GameLeads і не тільки;

— Є думка, що Admitad є «найбільш шанованою і якісної партнеркою по ігровому трафіку», але ви можете його оскаржити, якщо хочете, звичайно.

Як це працює?

Парнерская програма Admitad.com пропонує тільки якісні рекламні майданчики своїм рекламодавцям і приймає всі, крім «сміттєвого» трафіку від вебмайстрів відповідно. Підходить все, що не суперечить законам РФ, не створено суто для розміщення реклами і не розміщується на безкоштовному хостингу (правда, в деяких випадках все ж допускаються сайти на Ucoz, але це швидше виняток, ніж правило).

До роботи приймаються як дорвеї, так і СДЛ, головне – щоб всі вони були зроблені на совість. До речі, про сумління: за порушення правил (у більшості випадків за накрутки) вебмайстру загрожує штраф у розмірі 2500,00 євро, що й задекларовано в правилах системи. Ті ж, хто не порушує статут партнерки, працюють і отримують регулярні виплати.

Як зареєструватися в системі?

Для реєстрації в admitad.com слід заповнити кілька обов’язкових полів (вони відрізняються: для фізичної особи, юридичної особи та індивідуального підприємця), у тому числі залишити дійсний номер телефону, на який прийде підтвердження в смс. Далі варто уважно прочитати угоду і поставити галочку «Згоден». Далі менеджери AdmitAd GmbH уважно вивчать отриману інформацію про вас, якщо ви не викличете підозр, відправлять вам на пошту підтверджує лист. До речі, у правилах прописано, що одна людина може мати лише один рахунок у AdmitAd.

За клоноводство – бан. До речі, там же зазначено, що при реєстрації вебмастер зобов’язаний вказати свій індивідуальний податковий номер або номер платника ПДВ. Уважно читайте угода, там багато цікавих речей. Після всіх формальностей вебмастер нарешті може додати свою майданчик і отримати доступ до рекламодавцям, які працюють у певній тематиці. Вибираєте пропозиції, отримуєте промо-матеріали і розміщуєте на своєму сайті. Справа за малим – стежити за конверсією і радіти зростаючому пасивного заробітку.

За що тут платять?

Для кожної рекламної програми встановлений свій перелік оплачуваних конкретних дій користувача. Наприклад, інтернет-магазин Торгового Дому «ЦУМ» (Москва) жадає реальних продажів, і тому оплата йде безпосередньо за оформлене замовлення по реферального посиланням вебмастера. За те ж саме платить і «Зв’язковий», і «Качкодзьоб». Онлайн-ігри оплачують суто реєстрацію нового користувача. Рекламодавці самі встановлюють не тільки правила поведінки, але і час холда, яке може коливатися від 1 дня до 45 днів. Тому будьте уважні, роблячи свій вибір в каталозі партнерських програм. Мало того, рекламодавець може самостійно підвищити оплату трафіку, якщо вважає, що ваша майданчик – найкраще, що сталося в його житті.

Мінімальна сума до виплати становить 15 доларів. Виплати відбуваються в основному по четвергах, виводити гроші можна на WebMoney, PayPal або банківський рахунок. Затримки, за словами бувалих, трапляються, але вони пов’язані виключно з перевіркою рекламодавцями якості трафіку, тому носять не систематичний характер.

Партнерські програми

В топі найпопулярніших партнерських програм admitad представлені:

  • каталог модного жіночого одягу Quelle;
  • Торговий Дім «ЦУМ»;
  • один з найбільших інтернет-магазинів Росії KupiVip;
  • магазин МирКниги.Ру;
  • лідер комп’ютерного рітейлу «Білий Вітер Цифровий», а також
  • банк «Тінькофф Кредитні Системи».

Відгуки про admitad.com

Багато шановні блогери при опитуванні через Твіттер:

Скрыть admitadterehoffadmitadjacksunadmitadkuzenru

як самі бачите стверджують, що партнерська система admitad – це дійсно відмінне рішення для тих, хто:

а) вміє грамотно поводитися з трафіком і конвертувати його в CPA;

б) не намагається обдурити систему, а грає за заданими правилами;

в) є власником тематичних ресурсів.

Офіційна версія така: безліч негативних відгуків на форумах і відгуків на advisor.wmtransfer згенеровано нечесними веб-майстрами, які прагнуть заробити завдяки накруткам реєстрацій. Наскільки це правда – покаже час, але факт залишається фактом: для того, щоб «почистити» видачу від негативу, admitad-у знадобиться чимало зусиль.