Адвокат вимагає, щоб activision blizzard виплатила жертвам домагань 100 мільйонів доларів

33

фото з твіттера джейсона шрайера

У середу юрист ліза блум провела прес-конференцію у головного офісу blizzard в місті ірвайн. Вона надала слово одній зі співробітниць activison blizzard на ім’я крістін, яка розповіла про те, з чим їй довелося зіткнутися за чотири роки роботи. Надалі блум зажадала, щоб в компанії заснували спеціальний фонд в 100 мільйонів доларів, кошти з якого підуть на компенсації постраждалим.

Співробітниця на ім’я крістін у своєму виступі згадала: грубі коментарі щодо свого тіла, небажані “підкати”, непристойні торкання, “просочені алкоголем заходи”, запрошення до сексу без зобов’язань від вищестоящих співробітників.

За словами крістін, коли вона скаржилася, то їй у відповідь говорили, що її колеги просто так жартують і не варто звертати на це увагу. Також їй порадили не звертатися до відділу кадрів, але жінка все-таки подала офіційну скаргу, після чого її знизили на посаді і позбавили права на отримання премії у вигляді відсотка від продажів продукції.

В ході прес-конференції адвокат ліза блум зазначила, що ситуацію з домаганнями в activision blizzard розслідували як мінімум три федеральних агентства, включаючи комісію з рівних можливостей в питаннях працевлаштування (eeoc), яка в підсумку подала на компанію до суду. Activision blizzard врегулювала питання у вересні, запропонувавши 18 мільйонів доларів в якості компенсації для постраждалих.

Ліза блум вважає, що ця сума занадто мала і обсяг компенсації повинен скласти 100 мільйонів доларів.

враховуючи той факт, що в компанії сотні постраждалих, мені здається, що всі ми можемо погодитися з тим, що сума в 18 мільйонів є кричущо неадекватною. Я закликаю сформувати фонд в обсязі 100 мільйонів доларів і дозволити адвокатам жертв встановити правила його функціонування. Далі необхідно надати жертвам можливість звернутися до цього фонду, де їх справу буде розглянуто адміністраторами, чия історія підтверджує, що вони дійсно співчувають жертвам.ліза блум, адвокат

Офіційний представник компанії blizzard у відповідь на виступ лізи блум заявив, що описана нею поведінка абьюзивна поведінка співробітників не відповідає стандартам і очікуванням компанії, що з такою поведінкою будуть боротися і будуть створювати таке робоче середовище, в якому всім буде комфортно. Загалом, тут все за стандартним шаблоном.