Age of empires iii: definitive edition отримала великий патч з новим контентом і балансними правками

10

Стратегія age of empires iii: definitive edition отримала великий патч, який містить в собі багато нового контенту і балансні правки. З нагоди річниці з моменту релізу автори також підготували святкову внутрішньоігрову подію, взяти участь в якій можна буде до 26 жовтня.

Для отримання внутрішньоігрових бонусів потрібно виконувати щоденні завдання, зібрати всі “плюшки” можна за п’ять днів. Останнє обмеження пов’язане з тим, що в добу дозволяється виконати тільки одне завдання.

Також в age of empires iii: definitive edition після установки патча з’являться три нові карти. Для двох локацій в якості сеттингу обрана південна америка, ще одна зроблена для африки.

Окремий пункт «патчноуту» — кастомізація інків. Гравцям надасться можливість приміряти нові обличчя для воїнів, нові картки і оцінити правки в балансі. Нарешті, патч за номером 47581 усуває баги (на жаль, вони ще трапляються), підвищує продуктивність, править економіку з характеристиками юнітів.

Оригінальна версія age of empires iii вийшла в далекому 2005 році, видання definitive edition з’явилося у продажу в жовтні минулого року. Покращена версія стратегії включає в себе всі доповнення і пропонує до ознайомлення новий контент. На сторінці в steam у неї є 75% рейтингу на підставі майже 19 тисяч відгуків.