Ajax motioncam outdoor — бездротовий вуличний датчик руху з вбудованою фотокамерою

15

Бездротовий вуличний датчик руху з вбудованою фотокамерою motioncam outdoor компанії ajax systems призначений для забезпечення вуличної безпеки професійного рівня.

Motioncam outdoor оснащений системою з двох іч-сенсорів, що використовує програмний алгоритм lisa для визначення c високою точністю рух людини на відстані до 15 метрів. Завдяки кореляційному і спектральному аналізу сигналів алгоритм дозволяє моментально відрізнити реальну загрозу від перешкод.

У разі проникнення на територію зловмисника, система миттєво піднімає тривогу, після чого робить серію фотографій (2-5 фото в залежності від налаштувань). З цими фото можна ознайомитися в додатках ajax, якщо є дозвіл на доступ до них. Від початку інциденту до відображення в смартфоні першої фотографії з серії пройде всього 9 секунд.

Компанія розробила спеціалізовану камеру, щоб отримувати детальний знімок навіть в умовах недостатнього освітлення. Ширококутний об’єктив в металевому корпусі зі скляною оптикою забезпечує оглядом в 105°. При яскравому освітленні автоматично використовується інфрачервоний фільтр, а в темний час доби включається потужна інфрачервоне підсвічування. Завдяки цьому виходять детальні знімки без спотворень по краях кадру і з гранично точною передачею кольору.

Motioncam outdoor підтримує розширений динамічний діапазон hdr. Для отримання детального знімка виконується два послідовних кадри з довгою і короткою витримкою. Потім процесор поєднує кадри, вирівнюючи баланс між світлими і темними ділянками знімка, після чого стискає його по протоколу wings.

Розроблений ajax systems зашифрований радіопротокол wings підтримує дальність зв’язку з хабом до 1700 метрів і до 200 датчиків motioncam в системі без потреби підключення до wi-fi або живлення від мережі.

Система з motioncam outdoor дуже легко масштабується. Для того, щоб додати в неї датчик, досить відсканувати qr-код в додатку ajax, присвоїти йому ім’я і кімнату. При необхідності motioncam outdoor можна відключити на час або змінити його системні налаштування без виїзду на об’єкт, що охороняється. Датчик легко кріпиться на панелі smartbracket, налаштувати його можна в додатку, використовуючи тести зони виявлення і рівня сигналу.

Для моніторингу тривог з використанням motioncam outdoor немає необхідності у високій кваліфікації. Завдяки комплексному додатку ajax pro desktop оператори пультів отримують доступ до максимуму функцій, включаючи фотоверифікацію, докладний журнал, плани поверхів і маршрути проїзду, зв’язок з групами швидкого реагування — все доступно в один клік.

Функція фотоверифікації інтегрована в більш ніж десяток додатків для моніторингу, включаючи manitou, sbn, patriot і mastermind.

Motioncam outdoor-це професійне обладнання рівня grade 2, що відрізняється високою надійністю, стійке до різких перепадів температур. Для захисту сенсорів маскування від дощу і снігу в комплекті є спеціальний козирок. Тривалість автономної роботи motioncam outdoor від комплекту батарейок становить до 3 років

Motioncam outdoor володіє просунутою системою антимаскування, що реагує на завішування корпусу і зафарбовування лінз. Спроби розкрити корпус або зняти датчик з кріплення smartbracket миттєво передаються на пульт тампером (кнопка на платі пристрою, яка віджимається при відкритті корпусу, знятті з кріплення і спробі відірвати пристрій від поверхні). Короткі інтервали опитування дозволяють виявити втрату зв’язку з датчиком менш ніж за хвилину — навіть якщо система безпеки знята з охорони.

Висока автономність разом зі стійкістю до негоди і дальністю зв’язку з хабом до 1700 метрів дозволяє використовувати motioncam outdoor для охорони найвіддаленіших ділянок.

Вартість motioncam outdoor становить 8250 рублів.