Amd і mediatek можуть створити спільне підприємство

22

реклама 1 потенційна співпраця може поширитися на розробку електронних схем system on a chip, таких як моделі 5g, wi-fi та інших модемів для доступу до інтернету. В результаті такої колаборації також можуть з’явитися пристрої, в яких будуть задіяні високоефективні ядра процесорів mediatek і графічна архітектура amd rdna.

Як повідомляє computerbase, це буде не перша спільна робота mediatek і amd, але в набагато меншому масштабі. Зовсім недавно повідомлялося, що amd розробила власний мережевий чіп wifi під назвою amd rz608, але як виявилося, насправді це був перейменований mediatek mt7921k.

У минулому amd працювала в основному з qualcomm. Співпраця з mediatek збільшить присутність amd на початковому рівні ринку, обслуговуваному багатьма чіпами mediatek. Подробиці цього підприємства поки не розголошуються, і жодна з компаній не підтвердила, що це дійсно правда.

На ces 2021 генеральний директор amd доктор ліза су підтвердила, що графічна архітектура rdna2 з’явиться на пристроях samsung exynos. Очікується, що перші мобільні пристрої з графікою amd будуть випущені на початку 2022 року.