Американські підлітки продовжують вибирати iphone

14

Чергове дослідження компанії piper sandler показує, що підлітки в сша вважають за краще користуватися iphone. Опитування проводилося з 17 серпня по 16 вересня і 87% опитаних користуються iphone. Опитали 10000 підлітків з 44 штатів сша середнім віком 15,8 років.

Серед смарт-годин найбільш затребуваною є теж моделі apple. Їх носять 30% опитаних проти 25% роком раніше. З урахуванням сумісності між годинником і iphone це закономірний результат. На другому місці йде годинник rolex.

Незважаючи на такі результати, власників iphone стало менше в порівнянні з минулим роком. Не далі як у квітні опитування показало результат у 88% власників iphone. Падіння склало 1%. Винувато в цьому падінні може завершення життєвого циклу апаратів iphone 12 і вихід нових моделей. Рік тому восени 86% підлітків користувалися iphone. Також 88% сказали, що їх наступним смартфоном теж буде iphone.

Як бачимо, apple може не турбуватися в довгостроковій перспективі, оскільки шанувальників її бренду вистачить ще на багато років. Платіжна система apple pay є другою за популярністю з результатом 35%. Правда, 85% опитаних вважають за краще фізичні гроші цифровим. Аналітики вважають, що в міру дорослішання вони перейдуть на платіжні системи на зразок apple pay і paypal.