Анонсований симулятор ракетобудівника soyuz constructors

14

Розробники з польської студії pyramid games анонсували симулятор ракетобудівника soyuz constructors .

очоліть космічну революцію, спостерігаючи за створенням і вдосконаленням перших ракет і космічних апаратів, таких як «схід» або «супутник». 4 жовтня 1957 року настала космічна ера, коли перший штучний корабель досяг орбіти землі. Це був супутник-1, перший штучний супутник землі, і це сталося рівно 64 роки тому.

Soyuz constructors – симулятор ракетобудівника, який перенесе вас в іржавий (але надійний) радянський космічний ангар 1950-х / 60-х років, де вам буде доручено побудувати ракети р-7, включаючи союз, схід, схід і супутник, а також їх постійні поліпшення, які їм, безсумнівно, знадобляться для досягнення успіху.

У цій грі з важкою фізикою особлива увага приділяється експериментам і дозволяє вам перевірити надійність двигунів і ракет, створених вами, перш ніж вони відправляться у відкритий космос. Проблема полягає не тільки в доставці кінцевого продукту, що відповідає нормам безпеки, але і в його створенні в умовах нестачі доступних матеріалів.

Ігрова демонстрація soyuz constructors доступна на steam в рамках steam next fest. Ви можете випробувати його до 7 жовтня 2021 року.