Asus збирається випустити здешевлену версію geforce rtx 3070 ti turbo з турбінним охолодженням

9

Поточні умови глобального дефіциту напівпровідників і шаленого зростання цін на відеокарти змушує виробників випускати на ринок не найпривабливіші продукти з метою збільшити доступну пропозицію. Турбінні вентилятори потроху відходять у минуле через вкрай високого рівня шуму і продовжують використовуватися хіба що в майнінг-фермах і робочих станціях.

Але в asus вирішили, що 2021 рік є найкращим часом для повернення турбін і анонсує швидкий вихід geforce rtx 3070 ti turbo. Нова відеокарта буде побудована на базі графічного процесора ga104 з тактовою частотою 1770 мгц з 8 гб пам’яті стандарту gddr6x зі швидкістю передачі даних 19 гбіт/с.для живлення адаптера будуть використовуватися два 8-контактних роз’єми живлення.

Вендор пака що не назвав конкретної ціни моделі, але можна припустити, що її msrp буде нижче ніж у варіантів з декількома кулерами і масивним радіатором. Зрештою моделі з турбіною завжди були значно дешевшими у виробництві і представляли інтерес лише для любителів або ентузіастів водяного охолодження. До того ж варто пам’ятати, що подібна конструкція системи охолодження не дозволить повністю розкрити потенціал відеокарти за допомогою оверклокінгу.