Автори the lord of the rings: rise to war розповіли про особливості геймплея

19

Вже через кілька днів власникам мобільних пристроїв під управлінням операційних систем ios і android стане доступна мобільна стратегія the lord of the rings: rise to war, а поки компанії netease games і warner bros. Interactive entertainment продовжують знайомити співтовариство з прийдешньою новинкою і пропонують його увазі другу частину щоденників розробників.

У даному ролику творці розповіли, чому називають своє дітище геостратегічною сезонною грою. Справа в тому, що геймплей зосереджений навколо захоплення територій середзем’я, адже саме цей процес лежить в основі системи розвитку і дозволяє розширювати вплив фракціям, що переслідують одну мету – отримання контролю над дол гулдуром, темною фортецею, де знаходиться кільце всевладдя. При цьому, за словами авторів, існує не один шлях до перемоги, адже користувачі можуть, наприклад, захопити всі ворожі столиці.

До речі кажучи, до офіційного релізу lord of the rings: rise to war, призначеного на 23 вересня, має бути опубліковано третє і останнє відео про особливості проекту.