Бан блогу

702

У перші за два роки ведення блогу Все про все, саме сьогодні довелося багато перенервувати і переглянути своє минуле рішення залишатися і вести блог на хостингу wordpress.com.

Я як завжди займався своїми справами, коли вирішив зайти на головну сторінку блогу, що б подивитися як йдуть справи. Оновив сторінку і отримав повідомлення, що блог відправлено в архів і забанений. Спочатку подумав, що швидше всього ведуться якісь роботи на хостингу і блог не доступний. Спробував оновити сторінку ще кілька разів, але повідомлення не зникало, а з ним і приписка мовляв блог порушив правила.

Спробував зайти в адмінку, благо вона працювала, але ні писати ні аппраувить коментарі блогу я не міг, замість цього на пів екрану весело повідомлення у червоній рамці. Яке свідчило, що мій блог був забанений так як порушив правила wordpress.com про рекламу і торгівлі посиланнями, а так само участь у партнерських програмах.

Холодок пробіг по спині, не приємне відчуття скажу вам, коли розумієш, що в одну мить втрачаєш майже два роки ведення блогу. Так як адмінка блогу була підлозі робоча, я тут же зробив бекап всіх записів і скачав на комп’ютер. Потім заходився складати текст який відіслав в супорт wordpress.com.

Добре, що супорт працює 24/7 і є кому писати, але все одно не був упевнений, що швидко, що то зроблять. Відправивши лист в супорт, я тут же опублікував той же текст листа на форумі wordpress.com. І після всіх цих дій мені залишилося танцювати з бубном чекати біля монітора відповіді від супорта.

Правда твіттер (а я завжди говорив, що твіттер це СИЛА!) виявився швидше і вже там я дізнався, що блог Все про все повернувся до життя. Зайшов знову на головну сторінку блогу, яка все ще свідчила, що блог в лазні, натиснув заповітні клавіші Ctrl+F5 і блог з’явився перед моїми очима.

На все про все, з моменту бана і до вирішення цієї ситуації, пройшло приблизно 20-25 хвилин. За цей час в голові пролетіло багато думок, багато питань один з них постійно повторювався і стукав у мозку з питанням: «Що тепер? Що далі? Все спочатку?» Може, хтось мене не зрозуміє, посміється над цим, мовляв ну і що відкриєш ще один. Той, хто таке каже, мабуть не любить так свій блог як я люблю його. Він частина мене, моїх інтересів, моє життя, моє хобі, місце де я вдома.

Після виведення блогу з бана, я зрозумів, що якщо б я не перевірив його сьогодні, а тільки помітив би завтра проблему, можна було б її розрулити завтра чи було б уже пізно. Подумав, про відвідувачів блогу, які прийшли на нього і були змушені його залишити, так як він був не доступний. Напевно потрібно вибачиться перед відвідувачами блогу, за доставлені їм не зручності.

Пізніше після повернення блогу я отримав лист від супорта, які відповіли оригінально:

Hi,
A mistake was made in the system which we have corrected. The blog is back just as you left it.
We are really sorry for that and the happening незручності it caused you.

Мовляв проблеми були у них і вони вибачаються. Хочеться вірити, що так все і було і не шукати хто винен і хто неправий.

Все ж дана подія дало привід задуматися і щось змінити на блозі. Найближчим часом я займуся зміною деяких розділів на блозі.

Ну, а тепер не багато позитиву і слів подяки тим людям, які відгукнулися на мою біду як і в твіттері так і в асьці.
Спасибі вам величезне, друзі:

Кузнєцов Олександр (kuzen.ru) — дякую за поради які дав і першим повідомив в твіттері, що блог заробив.
Денис (wepsik.ru) — за занепокоєння.
tanatos (cashoffice.ru) — так само занепокоєння.
Володимир Карпєєв (vovka.su) -за виховання в асьці і стусанів за те, що давно не перейшов на станделон.
Амірханов Ленар (yavbloge.ru) — дав повне повчання як розмовляти і писати супорта.

Ще раз вам всім величезне спасибі за турботу і допомогу!