Банним спамерів по IP

444

Даний пост я вирішив написати після того як повернувся з відпочинку. Рівно тиждень я нічого не писав в блог, а так само не заходив в адмінку, для того що б перевірити залишені коментарі на блозі.

Повернувшись з відпустки і зайшовши в адмінку блогу, я почав перевіряти коментарі, залишені відвідувачами блогу. Більшість з них були цілком нормальними коментарями, але інші були просто спамом.

Давайте для початку розберемося, що особисто для мене значить коментар у вигляді спаму. В першу чергу це коментар який не містить ні якого сенсу до того посту до якого його залишили. Другий критерій спаму, це не менш толковий коментар, але посилання залишена посилається на якийсь ГС або варез сайт або порно сайт. Ну і наостанок це ті коментарі, які автоматично потрапили в папку спаму в адмінці блогу.

Із за того, що я не можу додати якісь плагіни в свою адмінку, мені довелося багато попрацювати по-старому і прописувати все самому. Звичайно ж всі коментарі залишені на моєму блозі, проходять узгодження мою, перш ніж вони з’являться. Було прийнято рішення банити спам коментарі по IP.

Спершу, був узятий коментар який особисто для мене, а так само і для самого посту не ніс жодної конкретики і сенсу.

Потім, потрібно було визначитися, як краще банити, або за адресою електронної пошти, або по IP. Я для себе вибрав банити по IP

Після того як був обраний бан по IP, я зайшов в закладку Параметри—>Обговорення, знайшов там розділ під назвою Чорний список, який говорить наступне:

Якщо коментар містить які-небудь з цих слів у своєму тексті, імені автора, URL-адресу e-mail або IP — він буде позначено як спам. Кожне слово або IP з нового рядка. Використовується пошук по підрядку, тобто за словом «press» буде знайдено «WordPress».

І вніс туди IP адреса з якої отримав спам коментар.

І після всього цього, найголовніший етап даної процедури, це зберегти всі зміни зроблені вами.

Ось так я вирішив боротися зі спамом на своєму блозі. Звичайно ж, сто відсоткової гарантії вам ні хто не дасть, але все ж найбільш злісні спамери, які часто пишуть вам дурницю в блозі, будуть фільтруватися і не потрапляти до вас.

Хотілося б почути від вас, як і якими способами ви боретеся зі спамом на вашому блозі. Що застосовуєте для цього.

Залишайте в коментарях так само Ай Пі адреси спамерів які часто спамят на ваших блогах. Що б і інші могли внести себе в список і не отримувати від них спам коменти.