Be2Me для всіх

237

Потрібно розмістити статтю? Постової? Банер?
Тепер через систему можна розміщувати будь-яку рекламу назавжди.Вибравши майданчик, рекламодавець надсилає власнику майданчики текст (або код) для розміщення і вимоги до розміщення. Власник розміщує, рекламодавець перевіряє і схвалює.Сума за завдання умовно розбивається на 6 місяців і щодня списується на користь власника майданчика.

Вартість розміщення визначає рекламодавець. Власник вправі відмовитися або прийняти заявку. Якщо відмовляється — кошти в повному обсязі повертаються на рахунок рекламодавця.
Розміщений текст перевірятися роботом і якщо робот не знаходить реклами, то зупиняє списання коштів, а після 15-ї невдалої перевірки повертає кошти рекламодавцеві. У результаті ніякого фроду і штрафів. Система гарантує щонайменше піврічний контроль за розміщенням реклами.

Власники майданчиків на платформах, які забороняють розміщення динамічного коду, тепер можуть брати участь у системі і заробляти. Крім того, таке розміщення виключає залежність від роботи сервера системи: реклама відразу розташовується на сайті власника майданчика, а система здійснює лише контрольні функції.

Ви можете пропонувати власникам майданчиків яке завгодно розміщення наскрізне (банери), виноски і виноски, статті, постові, коментарі, пости на форумах — що завгодно, система просто буде перевіряти наявність розміщеної інформації на вказаній сторінці кожні добу.