Black desert console-дорожня карта до грудня і розробка версії для ps5 / xs

10

Pearl abyss опублікувала план нового контенту в консольній версії black desert, починаючи з вересня і до грудня цього року. Окрему увагу приділять якості інтерфейсу, оптимізації для базових ps4 / xo, а також версії гри для нового покоління.

Коротко план такий: у вересні додадуть манос для мирних професій, в жовтні буде продовження сезону з можливістю отримати ще одну pen-річ (не можна продати на аукціоні), тоді ж буде доданий новий світовий бос велл, рівні кафраса до 10, війни за медію і валенсію. У листопаді додадуть маєтки, нового гільдійного боса, ще одного скакуна 9-рангу, посилених світових босів. Нарешті, в грудні буде контент оділіти, броня занепалого бога, і новий скарб-костюм.

Що стосується оптимізації, то на облогах всі персонажі будуть автоматично переодягатися в однакові костюми різних кольорів, що знизить навантаження на процесор старих консолей. Розробники почули багаторазові прохання гравців зробити версію для playstation 5 і xbox series x|s, яка б використовувала продуктивність нових систем, і почали розробку. Терміни її випуску поки не оголошені.