Блогу Все про все-1 рік

182

Рівно рік тому 29/01/09 з’явився блог Все про все. Рівно рік тому, я майже нічого не знав про блогах, ні про різних блогерах, а особливо про те, як взагалі все це працює, як просувається.
Створював я блозі, не маючи абсолютно ніякого поняття, про що буде мій блог. Саме з цього і було вибрано ім’я vsego. Тематика була не визначена відразу, і по цьому в блозі почали сипатися кожні півгодини пости про все. Це були і картинки, і якісь кліпи, все це разбавлялось статтями взятими з інших ресурсів і в кінці виходила гримуча суміш під назвою про все і не про що.

Паралельно ведучи блог, а почав читати безліч інших блогів, на різні тематики. Сам вже не пам’ятаю як потрапив якось гуляючи по блогосфері, на один блог який писав про заробіток в мережі. Саме тоді я дізнався, що якщо у вас якісна майданчик, то можна на неї і заробляти. Так само гортаючи чергові блоги сео тематики, я дізнався і про просування блогів, саме про те, як працювати з Яндексом з Гуглем, і з іншими пошуковими системами.

Скрупульозно читаючи різні блоги, я помітив, що багато пишуть одне і теж, просто кожен описує пост іншого блогера своїми словами. Я зрозумів, що ні чого цікавого і нового я не знайду читаючи багато блогів, а досить зупиниться на 3-5 блогах та читати їх. Я почав читаючи ці блоги пробувати і експериментувати на своєму блозі, додаючи його в різні каталоги, пошукові системи, почав намагатися писати своє, свої думки, що те, чого немає в інеті.

В черговий раз читаю блоги я дізнався, що вночі прийшов якийсь PR, і багатьох опустив ну або на оборот підняв. Покапавшись ще, я дізнався що ж таке цей PR. Поліз перевіряти, що він приніс мені і був приємно здивований PR=4. Четвірка протрималася до кінця 2009 року, і 31/12/2009 був новорічний «подарунок» у вигляді оновлення PR, і блог отримав трійку. Прямо як у школі, й почав з четвіркою, а потім закінчив його на трієчку.

Потім було знайомство з тИЦ, потім багато ще чого. Я не буду зараз навантажувати вас усім у день народження блогу. Скажу одне, я продовжую читати цікаві, різні різно тематично блоги, продовжую вчиться від них, а так само і на своїх помилках і відкриттях.

Хочу сказати Спасибі всім тим блогерам з якими я спілкуюся, які допомагають мені підказують, відповідають іноді на дурні мої запитання.

Спасибі вам всім величезне!

Ну і під кінець статистика з адмінки за рік:

Написано 780 постів.
Коментарів 1,274
PR=3
тіц =30.
Відвідуваність в день підросла за даними Li.ru і тепер дорівнює плюс мінус 750-800 відвідувачів на добу.
Akismet захистив блог від 3,015 спам-коментарів

Трафік на блог йшов і йде найбільше з:
twitter.com — 733
ru.wordpress.com — 581
grabr.ru — 432
kinodoom.com — 219
webdigg.ru — 130

Все інше це пошуковики з яких приходять відвідувачі, спасибі Яндексу та Google

Найпопулярніші записи:
Error 404 — 177,537
Євробачення-2009 названий переможець+відео — 10,811
Twitter та спам — 7,388
AdSubscribe — без паніки! — 6,749
Як отримати фоловерів у Твіттері — 6,529
Як ви можете заробити гроші з вашого — 6,266
Як залучити відвідувачів на ваш блог? — 5,041
Запорука успіху блогу-унікальні пости — 2,780

Ну от і все, і саме так з такими цифрами і закінчився рік існування блогу.
З Днем Народження Все про все.


З Повагою,
Raptor.

Якщо вам сподобався пост ретвитнете його

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі