Book of travels з’явиться в ранньому доступі 11 жовтня

22

Після декількох затримок релізу mmorpg book of travels студія might and delight нарешті анонсувала нову дату ранньодоступу гри-проект з’явиться в steam 11 жовтня. За словами розробників, якість ігрового контенту була головним дедлайном для команди.

Протягом декількох тижнів, після останньої затримки релізу гри, ми боролися з трьома поширеними проблемами, які ми прозвали «нечестивим тріо».після того, як ми пофіксили, виправили, покрутили і знову виправили наші помилки, ми готові до запуску book of travels. І хоча світ плетеного берега буде готовий до дослідженнячерез кілька тижнів, майте на увазі, що book of travels – це гра в ранньомдоступі і багато контенту потрібно додати, деякі функції змінити, а інші возможноподкорректировать. Ми раді, що ранній доступ дозволить нам зробити роботу над помилками разом з гравцями.

Book of travels являє собою соціальну “крихітну mmo”, де гравцям пропонується спокійне пригода в дусі старих класичних ігор, яке перенесе користувачів в казковий світ. Головна особливість нового проекту – в грі небуде лінійних завдань і сюжетних ліній.