Bubble shooter pop bubbles 9.3.9

15

Грайте в класичну і найбільш захоплюючу гру bubble shooter безкоштовно, яка тепер доступна в google play і ідеально підходить для вашого пристрою. Підривайте і лопати всі бульбашки, вирішуйте веселі і барвисті головоломки і проходите випробування, щоб досягти мети рівня і виграти монети!

У цій старій добрій версії вам потрібно цілитися і стріляти, щоб упускати і лопати всі кольорові бульбашки. Тренуйте свій мозок за допомогою цієї оригінальної головоломки, підриваючи кулі онлайн або офлайн — в будь-який час! bubble pop – bubble shooter match puzzle game пропонує різні головоломки і завдання, приголомшливу графіку і приголомшливі рівні-все безкоштовно!

Лопай і розбивай всі кулі, щоб перейти на наступний приголомшливий рівень. Грайте і насолоджуйтеся безліччю забавних завдань і головоломок, і переконайтеся, що досягли мети на кожному рівні, очистіть дошку і збирайте монети. Це ідеальний шутер, в який можна пограти, коли ви хочете розслабитися і очистити свій розум.

Грайте в класичний ігровий режим – так весело!

Насолоджуйтесь старим класичним ігровим режимом. Складайте ряди з 3 бульбашок, щоб підірвати їх, очистіть поле, виконуйте місії і вигравайте монети і приголомшливі нагороди. Натисніть на екран, щоб перетягнути лазерний приціл, і підніміть його, щоб зробити постріл. Важливо сформувати стратегію відповідно до різних розташувань бульбашок на кожному рівні. Стріляйте і лопати всі кольорові кулі в кращій веселій і безкоштовній грі, ретельно цілитеся і зіставляйте бульбашки одного кольору, щоб досягти мети! пройдіть через безліч різних завдань і головоломок, вирішуйте головоломки і перемагайте в рівнях.