Call of duty vanguard ще не вийшла з “бети”, а її вже заполонили чітери

21

Проблема з читерством в мережевих іграх існує стільки ж, скільки існують самі мережеві відеоігри. Вирішити її практично неможливо, оскільки слідом за вдосконаленням “захисту «вдосконалюється і» зброя”, проте в окремих проектах проблема настільки яскраво виражена, що проявляється навіть до їх формального релізу. Так, наприклад, call of duty vanguard, в якій зараз проходить відкрите бета-тестування, моментально потрапила під удар ігрових шахраїв.

По всій видимості, чітери потихеньку перевіряють своє “спорядження «перед швидким релізом повної версії call of duty vanguard, попутно отруюючи учасникам відкритої» бети” задоволення від проведення часу. Іншого сенсу в подібних діях, враховуючи, що прогрес з «бети» не буде перенесений в релізну версію, немає.

Більш того, sledgehammer games обіцяла до релізу підготувати нову античитерську систему, яка згодом перекочує і в страждає від шахраїв call of duty warzone. У бета-версії оновлена система, очевидно, неактивна. Тому що якщо активна, то все зовсім погано.

Реліз call of duty vanguard призначений на 5 листопада.