Через цілих 7 років assassin’s creed unity залишається візуально вражаючою грою для пк

18

assassin’s creed unity – це гра, яка довела ps4 і xbox one до межі своїх можливостей. Гра вийшла в 2014 році і продемонструвала кращу графіку, особливо на пк. І сьогодні, після цілих семи років, гра залишається графічно вражаючою грою на пк у форматі 8k і з функцією reshade ray tracing.

Ютуб-канал beyond the hype поділився наступним відео з модом ray tracing realistic reshade і в форматі 8k. Кінцевий результат справді приголомшливий, завдяки якому unity виглядає так само добре, як і більшість сучасних ігор.

Ютубер звичайно вміло приховав проблеми lod гри. Якщо ви не в курсі, гра змінювала моделі рівнів деталізації нпс прямо на очах. Більш того, її далекі текстури виглядали розмитими через низькі значення рівня деталізації. Для цього був мод lod fix, але, судячи з усього, він найкраще працював при створенні скріншотів (а не під час гри).

Однак, крім цих проблем, assassin’s creed unity виглядає приголомшливо. Його” попередньо запечене ” освітлення є одним з найкращих, який я коли-небудь бачив, і його рішення глобального освітлення було неймовірним. За іронією долі, серія так і не змогла досягти цих візуальних ефектів після того, як почала використовувати повністю динамічну систему освітлення. Так, з’явилася більш динамічна система освітлення/погоди, але це рішення сильно вплинуло на візуальне представлення. Пекло, наступне відео більше орієнтоване на нове покоління, ніж сама вальхалла.