Чому ” матриця: воскресіння « сильно відрізняється від минулих фільмів візуально

11

У мережі нарешті з’явився трейлер нової, четвертої частини » матриці « з підзаголовком »воскресіння “. І хоча він здебільшого залишає після себе більше питань, ніж відповідей, хочеться вірити, що кінцевий продукт зможе порадувати свою багатомільйонну аудиторію фанатів.

В першу чергу, ролик підтвердив давню теорію про те, що яхья абдул-матін ii грає молоду версію морфеуса, що також недавно підтвердив і сам актор. Ми також отримали перший погляд на персонажів ніла патріка харріса і джонатана гроффа, і звичайно ж, не обійшлося без нео і трініті, яких ми не бачили на екрані майже 20 років.

Проте, незважаючи на хвилю ностальгії, яка супроводжує повернення нео в симуляцію, візуально « матриця: воскресіння » відрізняється від попередніх частин франшизи; більш мета-сюжетна лінія зі зміною кольорової палітри натякає на триваючі наративні зміни в загальній історії. Відсутність фірмового зеленого відтінку в новому ролику також очевидно в порівнянні з попередніми проектами. Загалом, трейлер підтверджує, що є деякі ключові візуальні відмінності від оригінальної трилогії.

За першими відчуттями, “матриця: воскресіння ” виглядає неймовірно самореферентною, буквально заваленою мета-моментами-особливо, коли нео сумнівається у своїй свідомості. Крім того, в трейлері набагато менше шкіряних виробів, ніж у попередніх частинах; можливо, це натякає на великий часовий розрив між фільмами ” революція » і « воскресіння ». Однак, найбільш помітною зміною в трейлері ” матриці 4 » є відсутність вже згаданого зеленого відтінку

Зміна палітри може являти собою еволюцію оповідання вачовскі з урахуванням подій « матриці: революція », де оракул і архітектор спостерігають за перемир’ям всередині матриці і поділяють схід сонця на честь нео. Сонячне світло в кінці третьої частини цілком може отримати продовження в четвертій, щоб представити передбачувану перезавантаження франшизи, і це могло стати причиною змін деяких візуальних ефектів.

Незважаючи на це, може бути й інша причина, чому зелений відтінок не з’явився в « матриці 4 ». І в ” матриці: перезавантаження », і в « матриці: революція » сценам всередині самої матриці давали зелений відтінок, щоб позначити вхід у віртуальний світ. Це було творче рішення, прийняте сестрами вачовскі, щоб посилити» чужорідний характер “симуляції: перша частина” матриці » була перероблена після релізу в 1999 році, щоб візуально відповідати естетиці трилогії. Таким чином, більш яскрава і чиста кольорова палітра в трейлері « матриці 4 » може бути результатом повернення лани вачовскі до коріння і представлення фільму в тій же манері, що і оригінал, випущений в 1999 році.