Чорна тиждень

307

Напевно якби я не переїхав з безкоштовного хостингу, то ні коли б не дізнався про всіх тонкощах роботи і складнощі з якими довелося зіткнутися. Як ви знаєте приблизно два місяці тому я зважився на переїзд. Був куплений домен, а так само був хостинг який прихистив мене на перший час. Переїзд був моментальним, без особливих ускладнень. І все б добре, продовжуй працювати, писати і отримувати задоволення.

Але не все виявилося так просто.

Перший хостинг на який перенесли мій новий блог, був дуже хорошим і мій блог, просто літав на ньому. Але радість змінила новину про те, що хостинг вечорами завантажується майже під 100% і цим самим заважає роботі одного великого сайту. Виходило, що кожен вечір, коли відвідуваність цього сайту досягала свого піку, ну і плюс на додачу мій блог, хостинг починав лаятися.

Довелося переїжджати, щоб не заважати роботі великого сайту. Ось тоді і став вибір, куди йти і де хостити мій блог. Часу не було багато і вибір припав на хостинг, який відмінно підходив для мого блогу, як я тоді думав.

lonex.com

Відмінний хостинг, за 3.95$ в місяць, я отримав безлімітне дисковий простір, немає обмежений трафік, супорт який працює 24/7. Причому супорт у вигляді чату, де завжди готові допомогти в плоть до втручання в будь-який з кодів блогу або проблеми і їх усунення в MySQL.

Я зареєструвався там, через 20 хвилин після реєстрації мені подзвонили на телефон і поцікавилися якщо я прочитав всі умови договору і я це взагалі. Весь розмова зайняв не більше 5 хвилин і після цього на пошту прийшло повідомлення, що я можу використовувати хостинг. На наступний день блог був перенесений на новий хостинг і почав функціонувати. Я був задоволений як слон! Думав, що відбувся легко-і всі проблеми з минулим хостингом були страшним сном. Але як виявилося, все, що було до цього було лише квіточками, ягідки почалися через два дні.

Рівно через дні після переїзду на lonex мені на пошту прийшов лист, яке сповістило мене, про те, що я занадто багато використовую CPU. Іншими словами, мій блог перевищує ліміт, який виділений. Лімітом виявилося 4.5% завантаження CPU, а мій блог їсть 8.9%. Мені сказали, або що то роби, або відключаємо. Ну і мило запропонували докупити CPU по ціні 1% — 3$. Мені звичайно не підходило таке, я і так сплатив на рік вперед хостинг, а тут ще платити за додатковий CPU.

Звернувся в супорт, мовляв як так, ні де ви писали, що є таке обмеження, а тут таке, супорт дав посилання на якісь дрібні літери на якійсь сторінці, куди взагалі я б не зайшов ні коли, саме там і було написано про це обмеження.

Робити було нічого, платити ще я не збирався і почав швидко поки не закрили мій блог, шукати іншого хостера. Тим більше до 30 днів мені могли повернути гроші за хостинг.
Вибір припав, godaddy.com

Godaddy.com

Серйозна компанія з продажу доменних імен, але як виявилося в плані хостингу вони повне гівно! Мій вам рада навіть не думайте туди суваться. Не робіть моєї помилки!

Але я цього не знав по початку. Переглянувши тарифні плани, вибрав не менш тариф який підходить мені, я почав переїзд. Звичайно умови тарифного плану не такі як на минулому хостингу, але все ж теж не погані, як мені здалося.

І ось тут почалося пекло. Супорт у godaddy повний відстій! Це вам не чат онлайн 24/7. Це ви пишіть в супорт, а вони через хрін знає скільки відповідають. Причому, якщо ви відповіли на лист то це не значить, що той хто відповідав вам на проблему відповість ще раз. Це може виявитися інший співробітник супорта. Який не знає в чому була проблема з самого початку. І виходить , що ваша проблема ходить по колу.

Виявилося, що godaddy працюють за такою схемою, ви не можете додати свій сайт до них, поки не заберете його з іншого хостингу. Тобто хочете цього чи ні ваш блог буде оффлайн якийсь час. Для прикладу переїхавши на lonex, мій блог був онлайн і у них і на хостингу який мене прихистив з самого початку.

Срати godaddy хотів на все це і вимагав повного зносу блогу з іншого хостингу інакше просто не можливо додати домен на їх хостинг. Причому ще одна цікава фішка. Оновлення таких маніпуляцій відбувається кожні 24 години. Тобто видалили блог зі старого хостингу, додали його на godaddy, доведеться почекати 24 години. Особливого вибору у мене не було, хостинг на godaddy був сплачений і я зробив все як вони просили.

Але! Пройшло приблизно 30 годин і блог Все про всіх так і не з’явився онлайн. Всі питання до godaddy привели в глухий кут, коли супорт сказав, що домен allproall.com зайнятий і його можна додати і мило запропонували купити у них новий домен allproall2.com

Маячня! godaddy повні кретини і повний відстій. Я попросив у них повернення грошей і на час повернувся на lonex. Продовживши пошук нового хостингу.

ixwebhosting.com

Вибір припав на них. Ті ж параметри, як і на lonex, та ж ціна і такий самий адекватний супорт. Переїзд блогу був зроблений вчора вранці. Та ближче до вечора блог був вирубаний на лонексе і повністю почав функціонувати на новому хостингу.

У чому ще зручність даного хостингу, так це те, що перші сім днів це пробна тиждень, де ви можете переглянути і попрацювати, а так само перевірити чи підходить вам обраний вами тариф. І все це безкоштовно! Тільки по закінченню семи днів ви вирішуєте купувати місце чи ні. Я вирішив використати цю фішку і подивитися як буде вести себе мій блог, скільки навантаження буде і як реагує даний хостинг на CPU майже 9%. Хоча з листування з супортом я відразу насамперед задав це питання, з їх слів це не проблема. Ну, що ж потестим і перевіримо.

Ось така, чорна тиждень у мене була. Кілька переїздів, неадекватний супорт та інше. Я ні коли не думав, що знайти хорошого хостера така важка задача.

Було б цікаво почути від вас, як ви переїжджали, як шукали хостинг і де зараз тримаєте свій блог. Чекаю ваших розповідей.