Чутки: sony об’єднає playstation plus і playstation now у власному підписному сервісі за типом xbox game pass

32

Журналіст bloomberg джейсон шрайер (jason schreier) в новому матеріалі на сайті видання поділився інсайдерськими подробицями про підготовлюваного до запуску конкурента xbox game pass від sony interactive entertainment.

Джерело зображень: playstation

Згідно документації sony interactive entertainment і свідченнями знайомих з її планами інформаторів, кодова назва нової служби — spartacus («спартак»). Запуск запланований на весну 2022 року.

За щомісячну плату spartacus дозволить власникам консолей playstation 4 і playstation 5 насолоджуватися каталогом сучасних і класичних ігор. Про роздачу блокбастерів в день їх виходу мова, втім, не йде.

Від бренду playstation now, згідно з документами sony, планують відмовитися, а playstation plus — зберегти

Повідомляється, що spartacus об’єднає в собі існуючі підписні сервіси sony interactive entertainment — playstation plus (доступ до мультиплеєра і щомісячні добірки ігор) і playstation now (хмарна бібліотека).

На даному етапі (плани ще можуть змінитися) для spartacus заявлено три рівні підписки:

  1. надає стандартні бонуси playstation plus;
  2. також включає великий каталог ігор з ps4 і (пізніше) ps5;
  3. додатково до перерахованих привілеїв пропонує розширені демоверсії, потокову трансляцію ігор і бібліотеку класики з ps1, ps2, ps3 і psp.

Playstation now досі недоступний в росії

Інформатори шрайера також доповідають, що sony interactive entertainment вкладає додаткові кошти в розвиток хмарного геймінгу. У microsoft вже є свій потоковий сервіс-xbox cloud gaming (він же xcloud).

Xbox game pass налічує понад 18 млн передплатників і надає своїм абонентам необмежений доступ до кількох сотень ігор, включаючи блокбастери microsoft і її студій в день виходу.