Чи знаєте ви? (11 фото)

270

Пропонуємо вам знайомство з цікавими фактами, про існування яких ми, можливо, знали, але від цього вони не стали для нас менш цікавими.


1

Відчуття метеликів в животі при погляді на кохану або при думках про нього насправді є наслідком реакції організму на стрес, що викликається сплеском адреналіну. Такі ж відчуття з’являються і в ряді інших випадків, які пов’язані зі стресом.

2
Чи знаєте ви? (11 фото)

Є сумки, на які ніколи не буває знижок. За дорученням керівництва, співробітники Louis Vuitton спалюють сумки, які не були продані, з метою збереження існуючих цін на вироби.

3
Чи знаєте ви? (11 фото)

Англійські поліцейські возять у своїх машинах плюшевого ведмедика для зняття стресу у дітей, що потрапили в ДТП. Полісменів зобов’язали також тримати в машинах, що виїжджають на місце ДТП, ковдри, рушники, лопату, віник, дорожні шипи та інші прилади. Природно, і аптечки з вогнегасниками.

4
Чи знаєте ви? (11 фото)

Ще за півстоліття до появи на світ Майкла Джексона техніку «місячної ходи» використовували клоуни і танцюристи, які танцювали чечітку. У 60-х роках «місячним» ходив також Девід Боуї. Але популярність цього стилю принесло використання його Майклом Джексоном.

5
Чи знаєте ви? (11 фото)

Слово Канада (Kanata) запозичено з індіанської мови і перекладається як “Велике село”. Киргизстан на місцевому діалекті звучить як “земля чотирьох племен”, Люксембург – “маленький замок”, Мадагаскар – “кінець світу”, Шрі Ланка – “красива земля”, Тайланд – “земля вільних”, Зімбабве – “кам’яні оселі”, Кіпр – “мідь”, Гвінея – “жінки”.

6

Чи знаєте ви? (11 фото)

Запобіжить поява сліз в процесі чищення цибулі жувальна гумка. Можна також змочити ніж водою або заморозити цибулю перед чищенням.

7
Чи знаєте ви? (11 фото)

Люди чхають тільки з закритими очима. Контролює це “центр чхання” у мозку, який посилає всім задіяним у цьому процесі органів відповідні імпульси.

8
Чи знаєте ви? (11 фото)

Так звані паперові гроші насправді виготовляються з паперу з домішкою бавовни та синтетичних волокон для збільшення їх міцності, зберігши при цьому зручність у поводженні з грошима. А в Румунії банкноти і зовсім виготовляються зі спеціального пластику.

9
Чи знаєте ви? (11 фото)

Мертві лусочки шкіри мешканців житла складають основну частину пилу, яким ми дихаємо.

10
Чи знаєте ви? (11 фото)

У Швеції перехід з правостороннього руху, яке було прийнято до 3 вересня 1967 року, відбувся в день Х о 5 ранку. Весь транспорт одночасно перейшов на лівосторонній рух. Фотографи зафіксували в цей день центр Стокгольма для історії.

11

Чи знаєте ви? (11 фото)

У каліфорнійському Лос-Анджелесі машин більше, ніж власне жителів.