Чи знаєте ви, що…

322

Вирішив для себе не багато поміняти формат постів типу «З блогів за тиждень» або «Краще з блогосфери», і написати більш коротко і вільно, те що думаю, кого читаю, кого раджу прочитати, і хто з блогерів розчарував мене як постійного читача

Чи знаєте ви, що…

Терехов-написав пост під назвою Мене підставляють в коментарях на блогах , тут же зібрав багато коментарів і якщо чесно то не про що. З початку прочитавши пост подумав піар, але сам отримав такий спам від псевдо Терехова.

Димок
-вже сьогодні пише на своєму блозі точно такий же пост як і Терехов вчора. І теж скаржиться, що хто залишає коментарі від його імені. Чи Не здається вам це дивним??? Тепер навіть не впевнений що це не піар, і обидва блогера перевіряють чергову фішку безкоштовного просування блогів.

Відмінний приклад для нас усіх вчора показали Ленар і Терехов. Пропіарили свої блоги один у одного, отримали як написав сьогодні Терехов не поганий наплив роззяв на свої блоги.
Правда «слава» такого піару прийшла дуже швидко до одного з цих блогерів, ось цитата з Твіттера опублікована сьогодні Ленаром:
«ЫЫЫЫ :))) Мауль назвав мій піар у Терехова гівном :)))»

Пузат— рік тому відмовився повністю від алкоголю, і через рік написав пост під назвою А ви інвестуєте в своє здоров’я? Читаємо думаємо, і не забуваємо робити зарядку вранці.

Шакін— раніше читав його з задоволенням, багато чого цікавого і корисного дізнався для себе, але ось останнім часом, ні чого цікавого не можу для себе там знайти. Що не пост, так реклама яка так і закликає стати черговим спонсором посту. Ні я не проти реклами, навіть за, але особисто моя думка, що реклама повинна бути не нав’язлива. З цього відписуюся від цього блогу, він мені перестав бути цікавим, хоча як і говорив раніше читав його постійно і чекав нових постів.

Wildo-ще один блог, який цікаво почитати, але от що то після нового року, він все більше пише в Твіттері, а не на блозі. Останній його пост дотирован від 10.01.2010, а на календарі вже 27.01.2010. Нових постів немає! Думаю ще день, два і якщо нічого не зміниться, теж відпишу від цього блогу.

Шапранов— цей блог я відкрив для себе зовсім не давно. Пише це блогер цікаво, є що почитати. А особливо ось цей пост: 7 причин чому не треба публікувати “Цікаво почитати”.

Андрій Гусаров— відмінний блог, багато цікавого. Днями пережив не приємність вигляді втрати всієї бази даних, але все ж відновився від це втрати, і продовжив писати. І що найголовніше написав пост, для нас усіх під назвою: Якщо віддалена база даних блогу?
Так що тепер якщо раптом у вас станеться така ж не приємність, заходьте на блозі Андрія і читайте про те як все виправити.

Все, на цьому все.
Спасибі, що читаєте блог Все про все.
Чекаю ваших коментарів!
З Повагою, Raptor

Якщо вам сподобався пост ретвитнете його

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі