Чим вкрити дах будинку.

10-10-2018

Чим вкрити дах будинку.

У цій статті розповідається, чим покрити дах приватного будинку. Розглянуто популярні покрівельні матеріали, їх технічні характеристики, переваги та недоліки, а також способи монтажу. Прочитавши статтю, Ви будете знати, як придбати відповідний матеріал, з урахуванням вимог під конкретний проект будинку. Різноманіття, представлене на сучасному ринку, досить велика. Всі позиції поділяються на дві групи: жорсткі і гнучкі. До останніх належать бітумна черепиця, руберойд і толь. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить саморез.
Жорсткий вид ділиться на кілька підгруп, в основі яких лежить вихідний сировинний матеріал: метал, глина, цемент, композит та інше. Розглянемо найпопулярніші покриття даху, які присутні на сучасному ринку будівельних матеріалів. в залежності від товщини виробу – 5, 2-7 мм). На ціну це впливає мало, але другий варіант кращий, тому що згодом не вицвітає. Монтаж шиферу здійснюється на розряджену обрешітку, що вже говорить про економію. Укладають його панелями з напуском і в поперечному напрямку, і в поздовжньому.
Кріплять до решетування покрівельними цвяхами. Матеріал, який з недавніх пір придбав високу популярність. І коли перед замовником постає питання, чим краще покрити дах, багато хто, не замислюючись, вибирають саме профільовані листи. Причина – різноманітність покрівельного матеріалу по вихідної сировини, тут в основному враховується товщина сталевого листа, плюс захисне покриття: фарба чи полімери (який саме полімер, який наноситься товщиною).