Ці поради допоможуть продовжити термін служби ноутбука

7

Коли ми купуємо електронний пристрій, ми хочемо, щоб він прослужив якомога довше. Це нормально, що багато хто з цих пристроїв з роками зношуються. Прикладом цього є ноутбуки, які використовуються тисячами людей як для навчання, так і для роботи. Однак є кілька порад і прийомів, які продовжать термін служби вашого ноутбука.

Зовнішня чистка ноутбука

Хоча може здатися, що це не так, дуже важливо підтримувати зовнішній вигляд комп’ютера в чистоті. Пил-великий ворог електронних пристроїв, і вона дуже легко накопичується. В кінцевому підсумку це може стати великою проблемою, яка може виявитися нерозв’язною, якщо ми пропустимо занадто багато часу.

Пил може потрапити як в клавіатуру, так і в вентиляційні отвори, що в кінцевому підсумку може вплинути на продуктивність комп’ютера. Тому рекомендується час від часу видаляти весь пил як з екрану, так і з клавіатури.

Видаліть непотрібні файли

Досить імовірно, на вашому ноутбуці є багато файлів або програм, які ви не використовуєте, і все, що вони роблять — це накопичуються, заповнюючи пам’ять жорсткого диска. Настійно рекомендується звільнити пам’ять і мати в пам’яті комп’ютера тільки те, що необхідно.

Існує безліч програм для очищення комп’ютерів, які служать для видалення нашої історії пошуку і кешу, тим самим видаляючи гб непотрібних даних. Ці програми також можуть видаляти програми або файли-дублікати.

Ще один спосіб регулярно звільняти місце на вашому комп’ютері — створювати резервні копії на зовнішньому жорсткому диску.

Охолодіть ноутбук

Запобігання перегріву нашого комп’ютера також допомагає підвищити його продуктивність. Крім того, надмірне тепло може викликати більш швидкий знос різних компонентів, що знаходяться всередині.

Рішенням для цього є покупка платформи, яка підключається через usb і подає повітря на підставу комп’ютера завдяки вентиляторам. Інший спосіб уникнути перегріву – не розміщувати ноутбук на поверхнях, які блокують вихід тепла, і не використовувати його в місцях, де занадто висока температура.

Призупиніть роботу ноутбука замість того, щоб вимикати його

Це може здатися дурним, але включення і виключення комп’ютера кілька разів в один і той же день може привести до зносу пристрою. Це пов’язано з тим, що кожен раз, коли комп’ютер включається, споживається набагато більше енергії, ніж якщо б він залишався в сплячому режимі або був припинений.

Тому, якщо, наприклад, ви перестанете користуватися комп’ютером о 5 годині дня, але потім вам доведеться використовувати його знову о 10 годині вечора, набагато краще залишити його в сплячому режимі.

Бережіть акумулятор

Акумулятор зазвичай є однією з найбільших проблем будь-якого електронного пристрою, а не тільки ноутбука. Бувають випадки, коли вони перестають працювати на повну потужність, розряджаються набагато швидше, заряджаються повільніше або раптово перестають працювати.

Основна порада — відключати зарядний пристрій від комп’ютера, коли акумулятор вже заряджений на 100%. Для батареї недоцільно продовжувати отримувати електричний заряд, якщо вона вже повністю заряджена, тому що це може вплинути на продуктивність акумулятора.

Також настійно не рекомендується використовувати низькоякісні зарядні пристрої і краще використовувати оригінальні.

Встановіть антивірус

Антивірусне програмне забезпечення захищає наш комп’ютер від будь-яких шкідливих програм або файлів, які ми можемо випадково встановити. Присутність будь-якого з вірусів може привести до зносу вашого ноутбука.

З цієї причини дуже важливо встановити антивірус, щоб уникнути присутності шкідливих програм, які можуть привести до пошкодження системи. Один із способів уникнути встановлення шкідливих файлів-завантажувати документи тільки з безпечних і надійних веб-сторінок і не натискати на спам-повідомлення.

Отже, ці прості поради допоможуть продовжити термін служби вашого ноутбука. Якщо вам відомі ще які-небудь корисні поради, які продовжать термін служби ноутбука, будь ласка, напишіть про це в коментарях.