Де приемняется трансмітер.

1-2-2019

Де приемняется трансмітер.

Класний автомобільний FM модулятор (трансмітер) X5 Car із зарядним пристроєм для смартфонів і автомобільної гарнітурою. Цей сучасний високотехнологічний FM модулятор може підключатися до телефону, смартфону, і навіть до планшета або ноутбука, що сидів на задньому сидінні пасажира. У той же час класичне підключення пристроїв через аудіо кабель МОЖЛИВІСТЬ ВІДТВОРЕННЯ МУЗИКИ З КАРТ ПАМ’ЯТІ USB Flash, Micro SD. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі 2kW MF/HF Transmitter.
– Роз’єм USB автомобільний FM модуляторі CarX5 має подвійне призначення. Параметри напруги та сили струму для зарядки пристроїв – 5В/ 2А. – CarX5 має вбудований мікрофон, кнопка для прийому вхідних дзвінків. Таким чином FM модулятор грає крім іншого роль автомобільної гарнітури. Готові відповісти на будь-які ваші питання. Для карт пам’яті і флеш карт – гарантія 3 місяці.
Після викупу лота ПОКУПЕЦЬ ПЕРШИМ ВИХОДИТЬ НА ЗВ’ЯЗОК протягом 3 – х днів. В іншому випадку – негативний відгук для повернення комісії за операцію і додавання у чорний список. В даному разі – без образ – треба просто шанобливо ставитися один до одного. Викуповує лот в тому випадку – якщо справді хочете його придбати. Інакше ви ризикуєте впертися в закриті двері і даремно витратите свій, поза сумнівом дуже цінний час. (до зорі і не включаючи о. Підйом товару на поверх здійснюється за додаткову плату.