Де застосовуються електричні генератори.

7-19-2018

Де застосовуються електричні генератори.

В якості енергоносія в електричній машині може бути використано як магнітне, так і електричне поле. Машини, в яких для перетворення енергії використовується магнітне поле, називаються індуктивними, а ті, в яких використовується електричне поле, — ємнісними. Можливо також спільне використання магнітного та електричного полів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі здесь.
Такі машини називаються індуктивно – ємнісними. Прийнято розрізняти електромеханічні перетворювачі в залежності від мети перетворення енергії на: Сучасні електричні машини мають різноманітне конструктивне виконання і можуть реалізовувати різні роди напруги і струму, а також різні види руху — обертальний, коливальний, лінійне і т.
Електрична машина є досить економічним перетворювачем енергії. Для управління сучасними електричними машинами використовуються складні електронні системи, які конструктивно поєднуються з електромеханічним перетворювачем і утворюють так звану электромеханотронную систему, що виступає як єдиний технічний комплекс.