Де знайти всі скрині і криптограми в far cry 6

35

У far cry 6 досить велика карта, а у відкритому світі є безліч скринь, для відкриття яких будуть потрібні криптограми. Як тільки ви знайдете одну з коробок, відсутні шифри можна буде знайти в довколишніх місцях. У цьому посібнику показано розташування всіх ящиків і криптограм у фарсі 6.

Навіщо потрібні скрині з криптограмами

Зібравши предмети з усіх скринь, можна отримати внутрішньоігрове досягнення “розминка для мізків” .

Карта з розташуванням скринь з криптограмами

Скриня № 1

 • розташування: мадругада, лосанія, за межами міста вердера, у верхній частині рекламного щита.

Біля заправних станцій буде розташовуватися коробка. З неї можна забрати “шолом бунтівника mk ii” .

Щоб зібрати першу криптограму, вам потрібно зістрибнути з рекламного щита і слідувати на синю позначку, на південь. Забравшись на дах, підберіть логотип “тромпо” (16).

Другий ключ також знаходиться на півдні, попереду, на даху будівлі. Ви повинні слідувати за синім прапором, який приведе вас до іншої криптограми « квітка світанкової орхідеї» (19).

Скриня № 2

 • розташування: мадругада, агуас-ліндас, над притулком іди, поруч з пристанню.

Біля невеликої сторожової вежі буде знаходитися скриня. Розблокувавши його, ви отримаєте нагрудне спорядження “жилет бунтівника mk ii” .

Першу криптограму можна отримати на острові на півночі. Дістаньтеся до нього на водному транспорті і тримайтеся ближче до скелі, де можна почути дзвін дзвонів. Піднімаючись на скелю, ви знайдете ключ “яранська метелик-королева” (28).

Другу криптограму знайти трохи складніше. Вона розташована на сусідньому острові. Як тільки ви наблизитеся до нього, стане помітний синій прапор, що висить на виступі. Пірніть в місці, близькому до позначки, щоб зібрати другий ключ » акула ” (12), розміщений поверх дерев’яних дощок.

Скриня № 3

 • розташування: мадругада, коста-дель-мар, навпроти маяка темпестад.

У пристані буде скриня, для розблокування якого буде потрібно дві криптограми. Відкривши його, ви отримаєте «рукавички бунтівника mk ii ” .

Щоб зібрати першу криптограму, вам потрібно сісти на водний транспорт і доплисти до найближчої скелі. До неї буде приколот ключ “півень” (10).

Друга криптограма знаходиться неподалік від маяка темпестад. Відійдіть трохи на південь, поки не дійдете до стежки, що веде вгору від берегової лінії. Схопившись гаком-кішкою, ви зможете піднятися на сусідню скелю. На її вершині прибитий ключ “яру лібре” (25).

Скриня № 4

 • розташування: есперанса, старий пуебло, недалеко від собору ла-дівінідад.

Сундук розташований на даху, тому заберіться на вершину, щоб отримати спорядження для ніг “штани бунтівника mk ii” .

Знайшовши коробку, ви зможете побачити, що зіплайн веде в недобудовану церкву. На стіні балкона повинна з’явитися маленька синя мітка. Дістаньтеся до нього, саме там знаходиться перший ключ ” ром ” (11).

Поверніться до церкви через двері на балконі. Не спускаючись, перестрибніть через платформу і проберіться на інший балкон. У будівлі навпроти собору знаходиться друга діаграма “la guitarra” (02).

Скриня № 5

 • місцезнаходження: мадругада, коста-дель-мар, в парку “ель дорадо”.

Підніміться на невелику вежу, щоб розкрити коробку і забрати спорядження для ніг “черевики бунтівника mk ii” .

Щоб знайти першу криптограму, пройдіть на південний схід до води, а потім слідуйте уздовж берегової лінії вперед на південь. В кінці ви знайдете валун на краю берега, де буде чути дзвін дзвіночків. Знайшовши джерело звуку за валуном, ви отримаєте ключ “собака” (22).

Далі біжіть на схід, де ви знайдете вигнуте дерево. Там можна знайти ще одну діаграму-“свиня” (03).

Скриня № 6

 • місцезнаходження: ель-есте, сьєрра-пердіда, саванна-філдс, каса-маррокін.

На даху хатини буде встановлено скриню. Щоб розблокувати його, вам потрібно знайти дві криптограми, “ель крокодило” і «токороро» . Усередині коробки лежить головний убір “маска хімзахисту mk ii” .

Перший ключ можна знайти на протилежній стороні озера, в напрямку південний захід. Поруч з берегом буде розташовуватися сарай, всередині якого лежить “ель крокодило” (07).

Другу криптограму можна знайти неподалік. Рухайтеся на південний схід, і ви знайдете ще один сарай. З його стіни зірвіть ключ “токороро” (27).

Скриня № 7

 • місцезнаходження: ель-есте, конуко, поселення консепсьйон.

У даній локації ви знайдете ще один скриню на даху. Після його розтину ви отримаєте спорядження для ніг “черевики хімзахисту mk ii” .

Після знаходження коробки, висувайтеся на північ-перестрибніть на інший будинок, а потім зістрибніть на невеликий ринок. Перший ключ “мачете” (05) можна знайти в маленькому кіоску.

Друга діаграма розташована на іншій стороні дороги. Підніміться на дах автомайстерні, щоб забрати другий ключ “кубок” (24).

Скриня № 8

 • місцезнаходження: острів сантуаріо, кіто, недалеко від армоньї, на вершині вентура.

Там розташовується черговий ящик зі спорядженням. Усередині нього лежать «рукавички хімзахисту mk ii ” .

Як тільки ви дійдете до сундуку, підніміться на дах того ж будинку. Там ви знайдете криптограму “королівська пальма” (06) поруч із сидінням.

Близько першої діаграми буде графіті, яке вказує на цементну трубу. Заповзіть всередину неї, щоб зібрати другий ключ “прапор яри” (01).

Скриня № 9

 • місцезнаходження: ель-есте, сьєрра-пердіда, нуева-віда, нижче лагуни кауто-де-пасо, в човновому будиночку.

В даному місці ви знайдете ящик, всередині якого буде нагрудне спорядження «костюм хімзахисту mk ii» .

Щоб отримати першу криптограму, “кінь” (14), сядьте на водний транспорт і перетинайте озеро. На півночі буде човновий сарай – він вам і потрібен.

Зібравши перший ключ, знову скористайтеся водним транспортом, щоб потрапити в сторону вестсайда. На стіні невеликого будиночка буде висіти друга діаграма “доміно” (30).

Скриня № 10

 • місцезнаходження: ель-есте, ла-хойя, ліва сторона затоки пекенья, клініка»гордість народу”.

На даху будівлі ви знайдете скриню зі спорядженням для ніг “штани хімзахисту mk ii” .

Щоб знайти першу криптограму, “сигару” (18), йдіть на захід, до величезного графіті на стіні будівлі. На його даху знаходиться ключ.

Друга криптограма, “кроко-таксі” (21), розташована неподалік від поточної споруди. Рухайтеся в північну сторону, а потім підніміться на дах будівлі біля дороги.

Скриня № 11

 • місцезнаходження: вальє-де-оро, баласерас, озера діаманте, за межами поселення фероза.

Поруч з будинком синього кольору буде коробка зі спорядженням. Після її відкриття ви отримаєте наручне спорядження “рукавички fuego mk ii” .

Щоб забрати першу криптограму, потрапте всередину жовтого контейнера. Для цього розбийте дерев’яну барикаду з іншого боку. Там ви знайдете “емблему лібертад” (23).

Неподалік стоятиме стара машина, від якої чітко чути дзвін. Зламайте дерев’яну дошку і заберіть ключ «морська зірка» (04).

Скриня № 12

 • місцезнаходження: вальє-де-оро, крус-дель-сальвадор, нижче долини лос-сабіос.

На вершині сторожової вежі буде лежати ящик. Звідти ви можете забрати головний убір “шолом fuego mk ii” .

Ключі розташовані на краях поля. З вишки ви побачите ями. Одна з них прикрита дошками, на яких стоять бочки з вибухівкою. Знищіть їх, щоб спуститися вниз і забрати криптограми “саусеп” (29) і «кішка» (13).

Скриня № 13

 • місцезнаходження: есперанса, західний ладо, нижче торре-дель-леон.

Коробка розташована у дворі, поруч з будинком жк сьєте-пахарос. Звідти ви можете забрати «куртку fuego mk ii ” .

Щоб отримати перший ключ, вам потрібно за допомогою гака-кішки піднятися на балкон. Потім підніміться на дах, де в кутку розміщена криптограма “автомобіль clasico” . Це та ж сама будівля, поруч з якою знаходиться скриня.

Далі використовуйте зіплайн, а потім підніміться на дах по виноградних лозах. Там буде висіти ключ “фламінго”.

Скриня № 14

 • місцезнаходження: вальє-де-оро, бар’яль,Мис муерте, нижче рубена.

Поруч зі стежкою буде ящик, всередині якого лежать “штани fuego mk ii” .

Для отримання першого ключа вам потрібно відправитися на північний схід, де біля річки можна знайти дерев’яну пристань. Зістрибніть під неї, і на одній з балок ви побачите «сапота» (20).

Щоб отримати другий ключ, слідуйте уздовж берегової лінії на південь, де буде вхід в печеру, заблокований і покритий сіткою оранжевого кольору. Знищіть бар’єр, кинувши в нього мотолів. Всередині печери знаходиться криптограма “монета” .

Скриня № 15

 • розташування: вальє-де-оро, новентармас, сади сієло, нижче затоки гільєрмо кастільо.

Біля підніжжя вежі лежить скриня. З нього можна отримати «черевики fuego mk ii ” .

Підніміться на вершину вежі, щоб зібрати першу криптограму «тарантул» (09).

З поточного положення вам буде видно ще одну невелику вежу, де можна знайти другий ключ “боксерські рукавички” (26).